Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Scratches

Już wkrótce reżyserska wersja Scratches

Metatron, 18 marca 2007, 10:08

Nucleosys, twórcy Scratches, popularnej gry przygodowej w konwencji horroru, postanowili wydać jej reżyserską wersję, która sprawi, że wspomniana produkcja będzie jeszcze lepsza, ciekawsza i bardziej dopracowana.

Ścieżka dźwiękowa do gry Scratches już dostępna

Vercetti, 2 listopada 2006, 15:30

Dla uczczenia Halloween studio Nucleosys, producent przygodówki o nazwie Scratches, wydał soundtrack, pochodzący z wydanej pół roku temu pozycji z gatunku adventure. Składającą się z dziewiętnastu utworów ścieżkę dźwiękową można nabyć za pośrednictwem tej strony.

Poradnik: Scratches

Redakcja GRYOnline.pl, 14 kwietnia 2006, 17:00

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Scratches. Poniższy tekst powstał w oparciu o anglojęzyczną wersję programu, a znajdziesz w nim kompletną solucję czekającej Cię przygody.

Scratches sprzedaje się jak świeże bułeczki

Krooliq, 23 marca 2006, 10:35

Scratches, czyli przygodówka w starym stylu, autorstwa studia developerskiego Nucleosys, na zachodzie cieszy się ogromną popularnością i sprzedaje jak świeże bułeczki.

Scratches w amerykańskich sklepach

Vercetti, 3 marca 2006, 08:02

Firma Got Game Entertainment podała do wiadomości, że nowe dziecko ekipy Nucleosys trafiło już do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy USA mogą nabyć swoją kopię oldschoolowej przygodówki w cenie $19.95.

Scratches w tłoczni

Krooliq, 20 stycznia 2006, 09:11

Scratches, czyli przygodówka w starym stylu, autorstwa studia developerskiego Nucleosys, uzyskała właśnie „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Got Game Entertainment wydawcą Scratches

Thorwalian, 30 grudnia 2005, 09:40

Przygodowa gra Scratches, czyli debiutancki projekt niewielkiego studia developerskiego rodem z Argentyny - Nucleosys, znalazł swojego wydawcę. Trudów dystrybucji tytułu na rynku północnoamerykańskim, podjęła się firma Got Game Entertainment.