Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ragnarok Online

Hej zagrajcie muzykanty! O bardach, skaldach i kapelach w grach RPG

Maurycy, 18 marca 2014, 18:25

Bardowie, trubadurzy, skaldowie, kapele i zespoły ubarwiają światy RPG i czynią je bardziej autentycznymi. W jakich grach możemy ich spotkać na swojej drodze, a w jakich się w nich wcielić? Czy muzycy z gier komputerowych i ich twórczość inspirowani są tradycją prawdziwych kultur?

Wieści ze świata (Quake Live, Duke Nukem Forever, Ragnarok Online) 18/05/09

Jiker, 18 maja 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Nowe mapy do Quake Live, plotki o sprzedaży marki Duke Nukem Forever, Rangarok Online zapowiedziany na Nintendo DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowe wiadomości o Ragnarok Online DS

Łosiu, 31 lipca 2008, 10:41

Rok temu poinformowaliśmy, że Ragnarok Online, koreańska gra należąca do gatunku Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG), pojawi się w wersji na Nintendo DS. – dziś zaś podano w tej sprawie więcej szczegółów.

Producent Ragnarok Online otwiera amerykańskie studio

Jiker, 9 grudnia 2007, 14:21

Koreańska firma Gravity, znana w świecie z uwagi na fakt bycia producentem stosunkowo popularnej pozycji MMO pod tytułem Ragnarok Online, zdecydowała się na otwarcie swojego pierwszego amerykańskiego studia. W skład L5 Games wejdą ludzie z pokaźnym doświadczeniem branżowym.

Posiadacze konsoli Nintendo DS otrzymają grę Ragnarok Online DS

Major Doktor Upiorna, 6 lipca 2007, 14:44

Pamiętacie grę typu MMORPG o nazwie Ragnarok Online, która zadebiutowała w roku 2001? Obecnie przedstawiciele GungHo Entertainment oświadczyli, że prowadzone są prace nad przeniesieniem jej fantastycznego świata, stworzonego przez koreańską firmę Gravity, na wyświetlacze konsoli Nintendo DS.

Ragnarok 2 – przyszłość to trójwymiar

Kull, 21 września 2005, 09:57

Ragnarok 2 Online, to sequel popularnej (głównie w Azji) gry MMO o nazwie Ragnarok Online. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na zakończonych już targach TGS, miał miejsce pokaz grywalnej wersji tego programu. W przeciwieństwie do pierwszej części serii, w grze przedstawiony świat oraz jego bohaterowie ukazani zostali w pełnym 3D. Fani serii, obawiają się utraty mangowego klimatu Ragnarok.

Powstaje druga część Ragnarok Online?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 13:54

Ragnarok Online to dość popularny, głównie w azjatyckiej części naszego globu, projekt z gatunku MMORPG. Firma Gravity odpowiedzialna za stworzenie wspomnianej gry zasugerowała możliwość jej rozwinięcia i wypuszczenia na rynek Ragnarok 2 Online.

MMORPG Ragnarok Online został "zhackowany"

ComCo, 24 czerwca 2003, 13:13

Pod koniec maja informowaliśmy Was o "zhackowaniu" serwerów gry Shadowbane. Kilka dni temu, ofiarą podobnych działań padła inna produkcja zaliczająca się do gatunku MMORPG, tj. Ragnarok Online. Ów włam był jednak znacznie poważniejszy, gdyż do obiegu publicznego dostała się pełna lista ID użytkowników wraz z ich prywatnymi hasłami.

Ragnarok Online – kolejny koreański „massive”

Solnica, 8 października 2001, 14:12

Rozpoczęły się alpha testy Ragnarok Online - kolejnej koreańskiej cRPG z gatunku massive multiplayer online (przez producenta określanej jako MPOCG - Multi Player Online Community & Game).