Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Escape from Paradise City

Gra Escape From Paradise City w złocie

Metatron, 2 października 2007, 12:09

Deweloperzy z Sirius Games (wcześniej MediaMobsters) ukończyli pracę nad przeznaczoną na komputery PC grą Escape From Paradise City. Jak poinformował wydawca, cdv Software Entertainment, produkcja osiągnęła status złota. Oznacza to, że jest już gotowa i tylko wizyta w tłoczni dzieli ją od trafienia na półki sklepowe. Gra zadebiutuje w Ameryce 24 października.

Frogster Interactive na targach Games Convention 2007

Vercetti, 7 sierpnia 2007, 16:58

Targi Games Convention to nie tylko okazja do zaprezentowania produktów przez największych wydawców z branży elektronicznej rozrywki, ale także sposobność do tego, by swój dorobek pokazały również mniejsze firmy. Jednym z takich przedsiębiorstw jest właśnie berlińska grupa Frogster Interactive, która zamierza trafić do odbiorców obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia za pośrednictwem czterech r

Paradise City zmieniło nazwę

Vercetti, 13 czerwca 2007, 17:45

Berlińska firma Frogster Interactive podała do wiadomości, że znajdująca się w jej planie wydawniczym pozycja o nazwie Paradise City od teraz funkcjonować będzie pod zmienionym tytułem: Escape from Paradise City. Żadnym modyfikacjom nie ulegnie natomiast termin premiery produktu. Mieszanka RTS-a i cRPG ukaże się w sklepach w trzecim kwartale bieżącego roku (najprawdopodobniej we wrześniu).

Ruszyła oficjalna witryna Paradise City

bartek, 12 marca 2007, 12:11

Jak donosi Ascaron Entertainment amerykański wydawca Paradise City, w weekend ruszyła oficjalna witryna tej gry. Znajdziecie na niej sporo ciekawych informacji odnośnie tego tytułu (historię, charakterystykę postaci, galerie itp.), a także będziecie mogli wziąć udział w dyskusji na specjalnym forum.

Gra Paradise City znalazła amerykańskiego wydawcę

Metatron, 29 stycznia 2007, 09:57

Firma CDV Software Entertainment weszła w porozumienie z duńskim developerem Sirius Games, na mocy którego zajmie się wydaniem na amerykańskim rynku gry na PC, Paradise City. Wspomniana produkcja będzie połączeniem action-RPG i strategii czasu rzeczywistego. Akcja osadzona zostanie w uniwersum zbudowanym na podobnych zasadach, jak znany z produktów firmy White Wolf Świat Mroku.

Rajskie miasto opóźnione

Krooliq, 12 kwietnia 2006, 12:05

Duńskie studio Sirius Games poinformowało, że Paradise City, czyli gra łącząca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz RPG, zostanie wydana później, niż do niedawna zakładano.