Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball

Pierwsze konkrety o trzecim sezonie Sam & Max

Adrian Werner, 12 marca 2010, 08:05

Mamy dobre wieści dla fanów gier przygodowych, którzy stęsknili się za policyjnym duetem złożonym z psa i królika. Telltale Games wreszcie podzieliło się ze światem informacjami na temat trzeciego sezonu.

Sam & Max: Season 2 w ofercie Steam

Elrond, 18 maja 2008, 15:49

Oferta platformy Steam wzbogaciła się właśnie o drugi sezon przygodówki autorstwa Telltale Games, Sam & Max: Season 2. Wprowadzenie wspomnianej pozycji do katalogu, wiąże się również z promocjami na obecne już w nim przygody Sama i Maxa.

SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 09:13

Autorzy nowych przygód ochotniczej policji, detektywów Sama i Maxa, studio Telltale Games, zaanonsowali powstanie kolejnej serii produkowanej w odcinkach o nieco przydługim tytule Strong Bad’s Cool Game for Attractive People. Gra bazuje na animowanym serialu Matta i Mike’a Chapmanów, który możecie obejrzeć na stronie Homstarrunner.com. Docelowymi platformami są konsola Nintendo Wii, a konkretnie usługa WiiWare oraz komputery PC.

Sam & Max doczekają się jednak wydania na Wii

vampire, 4 kwietnia 2008, 09:38

Telltale Games, producent i wydawca gry Sam & Max oficjalnie potwierdził wydanie tej zabawnej przygodówki na konsolę Nintendo. Posiadacze Wii otrzymają od razu wszystkie sześć epizodów składających się na sezon pierwszy - ta wersja będzie też obsługiwać tryb panoramiczny. Na to jak sprawdzi się Wii Remote w tej grze typu point & click przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać gdyż premiera zarówno w Stanach jak i Europie przewidziana jest dopiero na jesień bieżącego roku.

Autorzy Sama & Maxa stworzą grę dla usługi WiiWare

Przemysław Zamęcki, 24 lutego 2008, 13:33

Nowa usługa Nintendo o nazwie WiiWare wystartuje w Stanach Zjednoczonych dopiero 12 maja, jednakże wydaje się, że coraz większa ilość deweloperów zainteresowana jest tworzeniem nań nowych tytułów.

Dziś premiera kolejnego epizodu przygód Sama & Maxa

Przemysław Zamęcki, 11 stycznia 2008, 18:39

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pojawił się kolejny odcinek opowiadający o parze przesympatycznych detektywów – psa Sama i królika Maxa.

Sam & Max: Season Two w produkcji

Vercetti, 27 lipca 2007, 13:45

Studio Telltale Games oficjalnie ogłosiło, że pracuje już nad drugim sezonem przygód szalonych, zwierzęcych detektywów. Projekt o nazwie Sam & Max: Season Two, tak jak jego poprzednik, zostanie podzielony na kilka odcinków, a główną drogą ich dystrybucji będzie Internet.

Współzałożyciel studia Telltale Games o epizodycznym wydawaniu gier

Metatron, 26 czerwca 2007, 12:43

Społeczność graczy podzieliła się ostatnio na zwolenników i przeciwników wydawania gier w formie epizodycznej. Sami twórcy również w różny sposób podchodzą do tej koncepcji. Są jednak tacy deweloperzy, którzy od początku planowali publikowanie gier w ten sposób. Należy do nich niewątpliwie studio Telltale Games, znane z dobrze przyjętej serii Sam & Max: Season 1.

Sam & Max: Season 1 w ofercie serwisu Steam

Metatron, 17 czerwca 2007, 14:24

Nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że firma Telltale Games oficjalnie zapowiedziała wydanie pudełkowej edycji gry przygodowej Sam & Max: Season 1. Obecnie produkcja jest dostępna jedynie w e-dystrybucji za pośrednictwem serwisu GameTap, a także oficjalnej strony producenta. Od wczoraj znajduje się również we wciąż rozrastającej się ofercie serwisu Steam.

Kwestie finansowe firmy Telltale Games

Major Doktor Upiorna, 13 czerwca 2007, 15:15

Telltale Games w ostatnim czasie to jedna z lepiej rozwijających się firm w branży elektronicznej rozrywki. Świadczy o tym ogromny sukces pierwszego sezonu gry Sam & Max czy chęć dalszego rozwijania marki Bone. Nikogo nie powinno wiec dziwić, że inwestorzy chętnie wykładają pieniądze na dalszą realizację pomysłów owego studia.

Pudełkowa edycja gry Sam & Max: Season 1 już oficjalnie

Metatron, 8 czerwca 2007, 13:42

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że pudełkowa wersja Sam & Max: Season 1, przezabawnej gry przygodowej wykorzystującej komiksowych bohaterów wymyślonych przez Steve’a Purcella, która do tej pory wydawana była w postaci epizodycznej i dostępna jedynie w dystrybucji online, ukaże się w sierpniu tego roku. Obecnie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Sam & Max: Season 1 już w czerwcu na DVD

Metatron, 14 maja 2007, 14:03

Dla fanów serii Sam & Max: Season 1, którzy zakupili wszystkie epizody w dystrybucji online, ale jednocześnie chcieliby posiadać płytę z nimi, studio Telltale Games przygotowało niespodziankę. W okolicach połowy czerwca z oficjalnej strony firmy będzie można zamówić DVD zawierające wszystkie odcinki serii oraz szereg dodatków.

Ostatnia część serii Sam & Max: Season 1 do pobrania ze strony producenta

Metatron, 14 maja 2007, 13:59

Szósty i zarazem ostatni epizod pierwszego sezonu gier opowiadających o przygodach zwariowanych detektywów Sama i Maksa, który w serwisie GameTap premierę miał 26 kwietnia, od zeszłego piątku jest już dostępny dla wszystkich chętnych na oficjalnej stronie twórców gry, studia Telltale Games.

Szczegóły na temat piątej części przygód Sama i Maksa

Metatron, 21 marca 2007, 12:48

Developerzy ze studia Telltale Games wyjawili, że Sam & Max Season 1: Episode 5 – Reality 2.0, piąta część serii gier przygodowych traktujących o zwariowanych i przezabawnych przygodach sympatycznych detektywów Sama i Maksa, przyniesie odmianę od szarej rzeczywistości i przeniesie nas do cyberprzestrzeni, gdzie pomożemy komiksowym bohaterom zażegnać kolejny kryzys.

Szef Telltale Games o kontynuacji serii Sam i Max

Metatron, 20 marca 2007, 12:42

W wywiadzie udzielonym serwisowi Shacknews, Dan Connors, szef Telltale Games opowiedział o planach swojej firmy na przyszłość. Tym, co z pewnością zainteresuje fanów zwariowanego humoru serii gier przygodowych o przygodach nietypowych detektywów – Sama i Maksa, będzie potwierdzenie przez Connorsa drugiego sezonu tej kończącej się w kwietniu serii.

Nowe przygody Sama i Maxa będą dostępne również na sklepowych półkach

eLKaeR, 15 marca 2007, 15:55

Zagorzali zwolennicy klasycznej sklepowej dystrybucji gier i entuzjaści przygodówek zarazem są zapewne niepocieszeni, że nowe perypetie popularnego Sama i Maxa trafiają do użytkowników komputerów PC w formie epizodycznej za pośrednictwem Internetu. Na szczęście właśnie uzyskaliśmy informację, dotyczącą planów zamknięcia wspomnianego psa i królika w pudełku.

Szczegóły na temat czwartego epizodu przygód Sama i Maksa

Metatron, 16 lutego 2007, 13:04

Czwarta część przygód Sama i Maksa jest już na horyzoncie. Użytkownicy serwisu GameTap zapoznają się z nią 22 lutego, pozostali będą musieli poczekać do ósmego marca. W międzyczasie twórcy tytułu, Telltale Games, postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy i zdradzić pewne elementy fabuły.

Na co powinni szykować się teraz fani Sama i Maxa?

eLKaeR, 17 stycznia 2007, 06:44

Drugi z sześciu epizodów nowych przygód Sama i Maxa, noszący podtytuł Situation: Comedy, dostępny jest już od dwunastu dni za odpowiednią opłatą dla wszystkich zainteresowanych Internautów. Właśnie dotarliśmy do dokładnych informacji tekstowo-graficznych, dotyczących trzeciego odcinka perypetii zwariowanych detektywów, oznaczonego nazwą The Mole, the Mob, and the Meatball.

Trzeci epizod cyklu Sam & Max pod koniec stycznia, czwarty na początku lutego

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2007, 07:06

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś zapoznać się z ostatnimi przygodami Sama i Maksa, które na rynku zadebiutowały 20 grudnia ubiegłego roku, spiesz się. Już za kilkanaście dni, a dokładnie 25 stycznia, w Internecie udostępniony zostanie kolejny, trzeci już epizod, opowiadający o perypetiach zwariowanej pary gliniarzy.