Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat X-Com: Enforcer

Seria X-COM, czyli czar wspomnień i gorycz rozczarowań

Łukasz Gładkowski, 1 października 2012, 09:42

W niniejszym artykule, z okazji zbliżającej się premiery XCOM poznacie pokrótce historię serii. Będzie bardzo wspominkowo.

Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Powrót legendy - nowy X-COM już oficjalnie

Adrian Werner, 14 kwietnia 2010, 08:32

Wielokrotnie pisaliśmy o nasilających się plotkach na temat kolejnej odsłony cyklu X-Com. Teraz wreszcie możemy skończyć ze spekulacjami, ponieważ 2K Games oficjalnie potwierdziło jej istnienie.

Plotki o X-COM i nowa gra twórców BioShock

Anna Karpińska, 18 stycznia 2010, 11:04

Studio Irrational Games skomentowało plotki dotyczące prac nad wskrzeszeniem kultowej serii X-COM oraz ujawniło nowe informacje o projekcie zatytułowanym Project Icarus.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Szymon Liebert, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Czy trwają prace nad nową grą z serii X-Com?

Filip Grabski, 7 maja 2008, 09:08

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki jakoby odpowiedzialna za wiele wystrzałowych tytułów firma 2K miała w zanadrzu kolejną grę z legendarnej serii.

Twórcy BioShocka pracują nad nową grą z serii X-Com?

Marek Grochowski, 20 lutego 2007, 17:01

Przed pięcioma laty twórcy serii strategii pod tytułem X-Com poinformowali o zawieszeniu prac nad kolejną częścią gry, projektem Alliance. Po tym wydarzeniu saga taktycznych turówek była kontynuowana przez programistów z Altar Interactive, twórców popularnego UFO, lecz nigdy nie powrócili oni do pierwotnego nazewnictwa produktu.

X-Com: Enforcer - już wkrótce !

Janusz Burda, 2 kwietnia 2001, 16:37

Serwis Adrenaline Vault podał informację z której wynika iż już wkrótce bo mniej więcej w połowie kwietnia do sklepów (oczywiście w USA) powinien trafić X-Com: Enforcer.

X-COM: Enforcer - oficjalna strona

Janusz Burda, 22 marca 2001, 10:46

Uruchomiona została oficjalna strona poświęcona najnowszej, traktującej o walce ludzi z najeźdźcami z kosmosu pozycji z firmy Microprose – X-COM: Enforcer.