Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Daxter

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, GTA) 24/1/12

Sarge, 24 stycznia 2012, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Mass Effect 3 i LittleBigPlanet 2, dacie premiery drugiej części Wiedźmina na Xboksa 360 oraz starszych odsłonach serii Grand Theft Auto w wersji na PlayStation 3.

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Znakomita sprzedaż Daxtera

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 10:11

Istnieje ogólne przekonanie (trudno jednoznacznie ocenić czy słuszne), że gry na DSa sprzedają się znacznie lepiej niż te przeznaczone dla PlayStation Portable. Wyjątkiem od tej reguły stała się pierwsza gra ekipy Ready At Dawn zatytułowana Daxter.

Gra Jak and Daxter: The Lost Frontier pojawi się jeszcze w tym roku?

Major Doktor Upiorna, 25 czerwca 2007, 10:10

W pierwszych dniach maja przekazaliśmy Wam informację, że firma Sony Computer Entertainment zarejestrowała w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych nowy znak towarowy, związany z elektroniczną rozrywką. Dzisiaj możemy potwierdzić ówczesne przypuszczenia i dodać, że gra Jak and Daxter: The Lost Frontier najprawdopodobniej pojawi się przed tegorocznymi świątami Bożego Narodzenia.

Nie tylko obniżka ceny konsoli PSP ma przyciągnąć do niej nowych klientów

Jiker, 4 kwietnia 2007, 09:16

Wczorajsza obniżka amerykańskiej ceny konsoli PSP nie jest jedyną atrakcją przygotowaną przez Sony dla swoich nowych klientów. Z oficjalnego oświadczenia prasowego dowiadujemy się bowiem, że dodatkowym ukłonem w ich stronę jest poszerzenie oferty tzw. Greatest Hits, a także informacja przypominająca o tegorocznej premierze kilku interesująco zapowiadających się pozycji.

Autorzy Daxtera po raz pierwszy o swojej nowej grze

Jiker, 30 lipca 2006, 17:00

Przedstawiciel firmy Ready At Down, producenta Daxtera, bodaj najlepszej gry na konsolę przenośną PSP, potwierdził, że pracuje ona aktualnie nad nową pozycją na tenże sprzęt.

Jak and Daxter: The Lost Frontier dla PS3?

eLKaeR, 3 maja 2006, 08:08

Najświeższą pozycją, należącą do popularnego cyklu perypetii Jaka i Daxtera, jest platformówka pt. Daxter dla kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Korporacja Sony Computer Entertainment planuje już jednak wydanie kolejnej gry z duetem sympatycznych bohaterów w roli głównej. Najwidoczniej następne przygody Ratcheta i Clanka (m.in. Ratchet & Clank: Size Matters dla PSP) muszą mieć konkurencję.

Wiosenny, europejski... Daxter

Jiker, 24 marca 2006, 10:07

SCEE zapowiedziało, że jeszcze tej wiosny Europejscy gracze będą mogli przetestować jedną z najlepszych dotychczasowych gier na PSP. Daxter nadciąga.

Developerzy gier na PSP muszą skończyć z infantylnymi wymówkami

Elrond, 13 marca 2006, 11:45

Takiego zdania jest Didier Malenfant, prezes studia developerskiego Ready At Dawn, powołanego do życia w 2003. W wywiadzie udzielonym redaktorom serwisu GamesIndustry.biz, Didier stwierdził, iż twórcy gier powinni skończyć z kiepskimi wymówkami dotyczącymi słabszej jakości gier przeznaczonych na handheldy w porównaniu z wersjami tych tytułów na konsole stacjonarne.