Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Turning Point: Fall of Liberty

Spark Unlimited - twórcy Legendary i Lost Planet 3 kończą z grami wideo

Góral, 5 maja 2015, 09:29

Studio Spark Unlimited, znane z takich produkcji jak Legendary i Lost Planet 3, nie będzie dłużej zajmować się grami wideo. Większość zatrudnionych deweloperów straciła pracę, a kluczowe osoby w firmie skupią się na projektach niezwiązanych z branżą gier.

Premiery gier w Polsce (2-8 marca)

Vercetti, 9 marca 2009, 11:57

Kto by pomyślał – w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów trafiło dwanaście premierowych gier, z czego aż siedem zagościło na poczciwych blaszakach. Także w planach wydawniczych rodzimych dystrybutorów pojawiło się kilka interesujących pozycji, w sam raz na nadchodzącą wiosnę. Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Poradnik: Turning Point: Fall of Liberty

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2008, 18:22

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „Turning Point: Fall of Liberty”. Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu ukończenia trzech głównych aktów gry (dziewięć różnych misji). W poradniku skupiłem uwagę zarówno na przedstawieniu metod skutecznej likwidacji napotykanych przeciwników, jak i objaśniłem sposoby rozwiązania wszystkich zlecanych przez grę zadań."

Niedoszły zabójca Winstona Churchilla odnaleziony

Przemysław Zamęcki, 21 lutego 2008, 12:50

Pamiętacie jeszcze podawaną przez nas informację dotyczącą prowadzonych przez Codemasters poszukiwań niedoszłego zabójcy Winstona Churchilla? Akcja ta miała na celu reklamę nowej gry zatytułowanej Turning Point: Fall of Liberty. Jeżeli nie pamiętacie o czym mowa, to odsyłam do wcześniejszego newsa, tymczasem teraz zajmijmy się dalszym ciągiem tej historii.

Premiera gry Turning Point: Fall of Liberty opóźniona

Metatron, 14 lutego 2008, 19:50

Pod koniec stycznia posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymali możliwość przetestowania gry Turning Point: Fall of Liberty – strzelaniny FPP osadzonej w alternatywnym świecie, w którym losy II wojny światowej potoczyły się odmiennie niż w rzeczywistości. Niestety ciekawa fabuła nie zdołała wynagrodzić licznych niedociągnięć rozgrywki, które gracze z właściwą sobie bezwzględnością wypunktowali.

Codemasters poszukuje niedoszłego zabójcy Churchilla

Przemysław Zamęcki, 11 lutego 2008, 08:27

Niecodzienną kampanię promocyjną swojej gry Turning Point: Fall of Liberty rozpoczął Codemasters. Jako że gra przedstawia alternatywny do rzeczywistego fragment historii świata, w której Niemcy zwyciężające w II Wojnie Światowej atakują Amerykę na jej własnym terytorium, wydawca postanowił odnaleźć sprawcę całego zamieszania: kierowcę taksówki, która w 1931 potrąciła ówczesnego premiera Wielkiej Brytanii, Winstona Churchilla.

Wersja demonstracyjna Turning Point: Fall of Liberty na Xbox Live Marketplace

Przemysław Zamęcki, 23 stycznia 2008, 12:10

Grywalna wersja demonstracyjna gry Turning Point: Fall of Liberty pojawiła się dzisiaj w usłudze Xbox Live Marketplace.

Plan wydawniczy firmy Codemasters na rok 2008

Przemysław Zamęcki, 13 grudnia 2007, 12:35

Firma Codemasters ujawniła listę tytułów, które powinny zadebiutować na rynku elektronicznej rozrywki w przyszłym roku. Jak się okazuje ponad połowa z nich tworzona jest w wewnętrznych studiach Mistrzów Kodu mieszczących się w Stanach Zjednoczonych - Spark Unlimited, inXile Entertainment i Liquid Entertainment.

Premiera gry Turning Point: Fall of Liberty na początku przyszłego roku

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2007, 07:19

Przygotowywana przez studio Spark Unlimited gra Turning Point: Fall of Liberty nie ukaże się na rynku w 2007 roku – poinformowała w oficjalnym oświadczeniu prasowym firma The Codemasters Software Co. Ltd.

Games Convention 2007 – wiemy, co przedstawi Codemasters

Vercetti, 16 sierpnia 2007, 16:15

Brytyjskie Codemasters ujawniło listę produktów, jakie zaprezentuje na tegorocznych targach Games Convention. Widzowie przybyli do Lipska na największe w Europie wydarzenie dla graczy będą mogli przyjrzeć się pięciu pozycjom z oferty „Mistrzów Kodu”.

Narzędzia GameSpy częścią Unreal Engine - pojedynki sieciowe PlayStation 3 vs. PC stały się faktem

Jiker, 16 sierpnia 2007, 13:15

Firmy Epic Games oraz GameSpy rozpoczęły współpracę. Na mocy specjalnego porozumienia drugi z wymienionych podmiotów udostępni pierwszemu swoje narzędzia sieciowe. Zostanie w nie wyposażony silnik Unreal Engine 3. Z nowej wersji UE 3 będzie jednak można korzystać tylko przy okazji produkcji gier przeznaczonych na komputery osobiste oraz konsolę PlayStation 3.

Gry Codemasters w sieci dzięki serwisowi GameTap

Vercetti, 2 sierpnia 2007, 12:20

Już wkrótce najlepsze produkcje sygnowane logiem brytyjskiego Codemasters w dniu swojej sklepowej premiery zagoszczą również na łamach płatnego serwisu GameTap. Popularny, internetowy dystrybutor gier podpisał z „Mistrzami Kodu” wieloletnią umowę, za sprawą której będzie aplikował europejskie hity mieszkańcom Ameryki Północnej.

Michael Giacchino skomponuje muzykę do gry Turning Point: Fall of Liberty

Metatron, 27 czerwca 2007, 13:51

Już od jakiegoś czasu wśród twórców gier wojennych panuje moda na wykorzystywanie nagranego przez orkiestrę symfoniczną filmowego soundtracku. Nie inaczej będzie z Turning Point: Fall of Liberty, produkcją studia Spark Entertainment (mającego już na swoim koncie Call of Duty: Fines Hour), do której, jak ogłoszono, muzykę skomponuje Michael Giacchino.

Codemasters ujawnia oficjalny tytuł nowej strzelaniny studia Spark Unlimited

Krystian Smoszna, 16 marca 2007, 08:38

Firma Codemasters opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym oznajmiła, że zapowiedziana w sierpniu ubiegłego roku strzelanina studia Spark Unlimited, będzie nosić oficjalny tytuł Turning Point: Fall of Liberty.