Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Broken Sword: Shadow of the Templars

Twórca Broken Sword tworzy przygodówkę na podstawie Sapera

Szymon Liebert, 9 listopada 2009, 11:28

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad sensem stworzenia produkcji filmowej na podstawie kultowej, aczkolwiek pozbawionej fabuły gry Asteroids. Według nowych informacji autor świetnej serii przygodówek Broken Sword, czyli Charles Cecil, pracuje obecnie nad grą na podstawie równie legendarnego i beztreściowego Sapera. Oczywiście projekt reprezentuje ulubiony gatunek twórcy.

Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników

Piotr Doroń, 27 października 2009, 18:30

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Charlesa Cecila. Autor wspaniałych przygodówek, w tym Beneath a Steel Sky i serii Broken Sword – poinformował podczas imprezy Eurogamer Expo, że pracuje nad nową grą. Myliłby się jednak ten, który sądziłby, że to koniec dobrych wieści. Mianowicie, Cecil produkuje swoje kolejne dzieło wspólnie ze słynnym brytyjskim rysownikiem Davem Gibbonsem.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2009)

Piotr Doroń, 5 maja 2009, 13:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedź Broken Sword na DSa już niebawem

Damian Rams, 30 listopada 2008, 15:43

O przygodówce z George’m Stobbardem w roli głównej na Nintendo DS dyskutuje się w zasadzie już od chwili pojawienia się tej przenośnej konsolki na rynku. Prace nad grą prawdopodobnie trwają i już na dniach możemy się spodziewać oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy, czyli firmy Ubisoft.

Broken Sword trafi na Nintendo Wii oraz DS

Janusz Wyczołek, 22 października 2008, 12:06

Czyżby kultowa przygodówka Broken Sword miała trafić na konsole Nintendo Wii oraz DS? Na to wygląda, ponieważ, jak donosi niemiecki serwis GameFront, tytuł pojawił się na stronie USK.

Seria Broken Sword trafi na ekrany kin

Artur Falkowski, 22 maja 2007, 10:45

Niektóre gry mają fabułę, która aż prosi się o to, by wykorzystać ją w filmie. Jedną z takich produkcji jest niewątpliwie gra Broken Sword. Ludzie w Hollywood widocznie musieli dojść do tego samego wniosku, ponieważ właśnie trwają pierwsze przymiarki do stworzenia filmu na podstawie tej popularnej serii przygodówek.

Broken Sword 4 coraz bardziej prawdopodobny?

Maciej Myrcha, 30 listopada 2004, 12:49

Trochę wody już upłynęło w rzekach od momentu wydania trzeciej odsłony Broken Sword: The Sleeping Dragon, więc miłośnicy gier przygodowych oraz serii Broken Sword, zaczynają niecierpliwie wypatrywać części kolejnej. Tym bardziej, iż od pewnego czasu po sieci krążą pogłoski o Broken Sword 4.

Nowy Broken Sword tylko na "komórkach" nowej generacji? Weź udział w ankiecie!

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 11:11

Revolution Software, firma odpowiedzialna za powstanie popularnej serii „przygodówek” o nazwie Broken Sword, otrzymała niedawno kuszącą propozycję od znanego producenta telefonów komórkowych. Chodzi o to, że bliżej niezidentyfikowanemu koncernowi marzy się stworzenie kilku epizodów gier adventure w starym stylu, które ewentualni klienci mogliby ściągać i uruchamiać na swoich „komórkach”.