Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rush for Berlin

Twórcy serii Codename: Panzers wykupieni

eLKaeR, 7 czerwca 2007, 13:23

Budapesztańską firmę Stormregion rozpoznawalną uczyniły przede wszystkim gry spod znaku Codename: Panzers. Węgierscy developerzy stali się więc łakomym kąskiem dla większych rynkowych podmiotów, co ostatecznie doprowadziło do ogłoszonej właśnie fuzji z niemiecką korporacją 10TACLE STUDIOS. Nasi zachodni sąsiedzi posiadają teraz komplet udziałów we wspomnianym studiu znad Dunaju.

Powstanie dodatek do Rush for Berlin

Krystian Smoszna, 8 czerwca 2006, 09:16

Rush for Berlin – gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w schyłkowym okresie II wojny światowej – doczeka się oficjalnego dodatku.

Rush for Berlin w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 maja 2006, 07:30

Przedstawiciele firmy Paradox Entertainment opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ogłoszono, że gra Rush for Berlin uzyskała „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Już jutro zagramy w demo Rush for Berlin

Krystian Smoszna, 4 maja 2006, 08:44

Jest już pewne, że wszyscy gracze zainteresowani produkcją o nazwie Rush for Berlin, będą mieć okazję na przetestowanie jej przed oficjalną premierą. Firma Paradox Interactive zapowiedziała, że już jutro w Internecie zadebiutuje oficjalne demo programu.

Stwórz stronę internetową gry Rush for Berlin i wygraj cenne nagrody

Krystian Smoszna, 31 marca 2006, 08:00

Firma Paradox Interactive opublikowała w Internecie zestaw do tworzenia stron internetowych, poświęconych grze Rush for Berlin. Z tym wydarzeniem związany jest konkurs, w którym można wygrać trochę pieniędzy oraz cenne nagrody rzeczowe.