Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sonic Rush

Bioware stworzy dla Segi grę Sonic RPG

Misiek, 22 czerwca 2007, 10:21

Pod koniec ubiegłego roku firma Bioware ogłosiła, że zamierza rozszerzyć swoją działalność o tworzenie programów rozrywkowych na platformę przenośną Nintendo DS. Do tej pory nie znaliśmy żadnych konkretnych informacji na ten temat. Wczoraj jednak na oficjalnej stronie internetowej Bioware pojawiła się informacja prasowa mówiąca o porozumieniu firmy z Segą, na mocy którego Bioware „stworzy grę video, bazującą na klasycznej ikonie Segi - Sonic The Hedgehog”.

Sonic Rush Adventure już oficjalnie

eLKaeR, 17 kwietnia 2007, 09:09

Nasza wiadomość sprzed pięciu dni, powstała w oparciu o nieoficjalne doniesienia, znalazła teraz potwierdzenie. Korporacja Sega ogłosiła bowiem, że istotnie szykuje grę o nazwie Sonic Rush Adventure. Gotowy produkt dostępny ma być wyłącznie na platformie Nintendo DS, a komercyjna dystrybucja wystartuje już jesienią bieżącego roku.

Sega wkrótce zapowie grę o nazwie Sonic Rush Adventure?

eLKaeR, 12 kwietnia 2007, 05:32

Za niewiele ponad dwa miesiące ponaddźwiękowy jeż Sonic świętować będzie szesnaste urodziny. W swojej karierze wystąpił on już m.in. w Sonic Rush na platformie Nintendo DS, a także w produktach z serii Sonic Adventure dla PC oraz konsoli Dreamcast i GameCube. Dziś mamy dla Was świeże informacje, dotyczące kolczastego bohatera i pochodzące z Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

Sonic zagra w golfa!

BK, 7 lipca 2006, 11:07

Obchodzący w tym roku piętnaste urodziny Sonic pojawi się niebawem w kilku grach na konsole. Nie są to jednak jedyne plany słynnego niebieskiego jeża na najbliższe miesiące – maskotka firmy SEGA będzie również bohaterem nowej gry na telefony komórkowe, która ma być… symulacją golfa!

Sonic obchodzi 15 urodziny

Vercetti, 23 czerwca 2006, 16:05

Dokładnie 23 czerwca 1991 światło dzienne ujrzała pierwsza w historii gra, w której dane nam było ujrzeć pewnego niebieskiego jeża. Dwuwymiarową platformówkę zatytułowano prosto i wymownie – Sonic the Hedhehog. Produkcja okazała się na tyle wciągająca, że wkrótce Sega wypuściła na rynek multum innych tytułów, opowiadających o losach nieprzeciętnie szybkiego zwierzaka.

Sonic już wkrótce również w wersji telefony komórkowe

BK, 23 maja 2006, 08:43

Jak się okazuje, nowe gry ze słynnym niebieskim jeżem pojawią się nie tylko na stacjonarnych i przenośnych konsolach. Sega zapowiedziała wydanie Sonic Jump w wersji na telefony komórkowe!

Twórca Sonica zakłada własne studio

Vercetti, 8 maja 2006, 14:18

Do niedawna SEGA mogła poszczycić się tym, że w jej szeregach pracuje Yuji Naka, „ojciec” najsłynniejszego jeża na świecie. Dzisiaj twórca Sonica ogłosił, że zakłada własne studio o nazwie Prope.

Sega uruchomiła oficjalną stronę internetową gry Sonic Riders

Jiker, 21 grudnia 2005, 14:37

Ostatnie gry z Sonikiem jakby podupadły. Brakuje w nich dynamiczności oraz powiewu świeżości, który ciągnęły za sobą dwie części Sonic Adventure wydane na Sega Dreamcast. W pewnym stopniu sytuację uratował Sonic Rush wydany na Nintendo DS, lecz jedna jaskółka wiosny nie czyni. Potrzeba czegoś więcej. Tym czymś może być gra Sonic Riders, której strona trafiła właśnie do Internetu.