Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LocoRoco

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco

Góral, 3 grudnia 2016, 20:18

Potwierdziły się plotki z rana - PaRappa the Rapper doczeka się odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Dodatkowo to samo spotka dwie gry z handhelda PSP - Patapon oraz LocoRoco.

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Sony zapowiada mocną listę wydawniczą dla PSP w 2009 roku

Ramsik, 31 stycznia 2009, 09:32

Ubiegłe lata raczej nie obfitowały w wysyp hitów na PlayStation Portable. Konsolka Sony widocznie przegrywa z konkurencyjnym DS od Nintendo. Ci pierwsi nie zamierzają się jednak poddawać i zapowiadają, że rok 2009 będzie wyjątkowy.

LocoRoco 2 jeszcze w tym roku

vampire, 18 czerwca 2008, 09:52

Jeszcze w tym roku posiadacze handhelda Sony doczekają się kontynuacji przeznaczonej na niego sympatycznej zręcznościówki - LocoRoco 2. Informację tę podała C. Backhouse, product manager brytyjskiego Sony Computer Entertainment w wywiadzie zamieszczonym w serwisie MCV. Natomiast w brytyjskim sklepie internetowym - Play, już teraz możemy dokonać przedpremierowego zakupu gry w cenie 29,99 funtów.

Gra LocoRoco Cocoreccho trafia do oferty PlayStation Store

Metatron, 21 września 2007, 11:27

LocoRoco Cocoreccho, wydany na PS3 sequel cieszącej się sporym uznaniem gry na PSP zatytułowanej LocoRoco, trafił do oferty zarówno amerykańskiego, jak i europejskiego PlayStation Store. Można go pobrać za 6,99 dolarów albo 1,99 funta.

LocoRoco na PlayStation 3 grą działającą niczym wygaszacz ekranu?

Jiker, 1 września 2007, 21:24

Światowa premiera LocoRoco Cocoreccho (w Japonii Oiedeyo LocoRoco!! Boo Boo Cocorecho!) już 21 września, w związku z czym nie powinny nas dziwić publikowane stosunkowo często wiadomości na temat pierwszej odsłony LocoRoco przeznaczonej dla stacjonarnej konsoli PlayStation 3. Tym chcielibyśmy się z Wami podzielić oficjalnymi informacjami ujawnionymi właśnie Sony Computer Entertainment.

Kontynuacja LocoRoco we wrześniu w Japonii

Metatron, 30 sierpnia 2007, 12:20

O tym, że kontynuacja LocoRoco trafi na konsolę PS3, wiemy już od jakiegoś czasu. Wiadomo było, że gra pojawi się jako tytuł do pobrania z PlayStation Network i że prace nad nią są bardzo zaawansowane. Obecnie znamy już datę premiery, niestety japońskiej. W dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy gra będzie dostępna dla amerykańskich i europejskich graczy.

Tsutomu Kouno o kontynuacji LocoRoco i pierwszej odsłonie serii przeznaczonej dla PlayStation 3

Jiker, 31 lipca 2007, 16:09

Tsutomo Kouno, główny producent hitowego LocoRoco, oznajmił w rozmowie z redaktorami serwisu Joystiq, że zarządzany przez niego zespół developerski bardzo poważnie podchodzi do kwestii rozpoczęcia prac nad drugą odsłoną jednego z największych hitów wydanych na przenośne PSP.

LocoRoco na PS3 potwierdzone

Vercetti, 17 lipca 2007, 18:40

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, jakoby sequel gry LocoRoco, hitu z PSP, miał zostać oddany w ręce posiadaczy konsoli PS3. Podczas imprezy PlayStation Premiere Sony Computer Entertainment ujawniło, że gra ukaże się już niebawem, w ramach usługi PlayStation Network.

Kontynuacja LocoRoco oraz SingStar dla PS3 jeszcze tej wiosny

Basza, 9 lutego 2007, 16:36

W trakcie konferencji D.I.C.E. jeden z przedstawicieli firmy Sony oświadczył, że już wiosną do sprzedaży trafią dwie bardzo dobre produkcje. Pierwsza z nich to kontynuacja LocoRoco, natomiast drugą jest nowa edycja gry SingStar przeznaczona na konsole PS3.

Będzie kontynuacja gry LocoRoco!

Jiker, 20 grudnia 2006, 12:41

Wszystko wskazuje na to, że fani bardzo oryginalnej gry pt. LocoRoco, wydanej na PSP pod koniec czerwca 2006 roku, mogą już zacząć zbierać pieniądze na jej kontynuację. Takie wnioski można wysnuć po przeczytaniu najświeższego wywiadu z Philem Harrisonem, prezesem Sony Worldwide Studios.

Świąteczne demo LocoRoco już do pobrania

Metatron, 12 grudnia 2006, 10:51

Pisaliśmy niedawno o tym, że posiadacze konsoli PSP będą mogli za darmo pobrać specjalne, świąteczne demo gry LocoRoco. Jeżeli nie możecie się doczekać angielskiej wersji, spieszymy donieść, że japońska jest już do pobrania ze strony Sony.

Świąteczne LocoRoco już niedługo do pobrania

Metatron, 26 listopada 2006, 13:18

Począwszy od 11 grudnia posiadacze PSP będą mogli ściągnąć na swoją konsolkę ze strony www.yourpsp.com darmową świąteczną wersję demonstracyjną gry LocoRoco. Demo zawierać będzie pokryty śniegiem poziom ze specjalną melodią, nowymi wrogami w bożonarodzeniowych kostiumach, sankami, reniferami i innymi niespodziankami związanymi ze świątecznym klimatem.

LocoRoco Halloween - kolejna wersja demonstracyjna

Jiker, 27 października 2006, 18:25

Firma Sony udostępniła kolejną wersję demonstracyjną gry LocoRoco. Wraz uruchomieniem tegoż dema możliwe jest również zainstalowanie nowego firmware’u, aktualizującego system naszej konsoli do wersji 2.82.

Nominacje do nagród BAFTA

Jiker, 13 września 2006, 10:32

BAFTA, Brytyjska Akademia Sztuki Filmowej, powróciła po rocznej przerwie do przyznania nagród produktom elektronicznej rozgrywki. Tegoroczną edycję konkursu zdominowały pozycje konsolowe.

Sony anonsuje zestaw LocoRoco PSP

Jiker, 15 czerwca 2006, 14:52

Najnowsza przenośna konsola Nintendo, czyli Dual Screen, sprzedaje się co najmniej rewelacyjnie. Wprowadzenie odchudzonej i delikatnie ulepszonej wersji Lite jedynie zwiększyło i tak już wspaniałą sprzedaż. Sony Computer Entertainment Japan musiało więc w jakiś sposób zareagować. Antidotum na całą sytuację ma być nowy zestaw PSP z dominującym motywem bardzo oryginalnej gry LocoRoco.

LocoRoco od ręki, we flashu

Jiker, 28 maja 2006, 11:11

Macie ochotę na sprawdzenie się w roli żółtej kuleczki z Loco Roco, a nie posiadacie przenośnej konsoli PSP? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową tej bardzo dziwacznej pozycji platformowej, będącej swoistą odpowiedzią Sony Computer Entertainment na Me and My Katamari.

Demo gry LocoRoco do samodzielnego pobrania

eLKaeR, 25 kwietnia 2006, 07:23

Zręcznościowo-logiczna gra pt. LocoRoco ma być odpowiedzią Sony Computer Entertainment na Me and My Katamari i podobne pozycje dla konsoli PSP. Rynkowy debiut gotowego produktu nastąpi latem bieżącego roku, ale wcześniej (tj. już dziś) developerzy planują udostępnić wersję pokazową omawianego tytułu. Demo będzie dystrybuowane w dwojaki sposób.