Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Onimusha: Warlords (2001)

Remaster Onimusha: Warlords zadebiutuje w styczniu przyszłego roku

Ender, 28 sierpnia 2018, 18:00

Capcom zapowiedział premierę zremasterowanej wersji pierwszej odsłony serii Onimusha, która pierwotnie zadebiutowała w sklepach w 2001 roku. Tytuł pojawi się w styczniu przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kolejna odsłona Onimushy w produkcji?

Vercetti, 1 lipca 2009, 13:50

To już trzy lata, odkąd Capcom wydał na świat grę Dawn of Dreams, ostatnią jak na razie odsłonę cyklu Onimusha. Od 2006 roku cykl japońskich gier akcji z domieszką RPG nie doczekał się nowych części, jednak wkrótce sytuacja ta może się zmienić. Wszystko za sprawą tajemniczej witryny, którą wydawca serii uruchomił niedawno, by zainteresować fanów swym kolejnym projektem.

Capcom podaje terminy premier filmów Onimusha i Clock Tower

Vercetti, 13 czerwca 2008, 17:38

Już od kilku lat nie możemy doczekać się momentu, kiedy survival horror Clock Tower oraz seria Onimusha trafią na srebrny ekran. Najwyraźniej aby coś się w tej sprawie wyjaśniło, trzeba było czekać aż na 25 rocznicę istnienia firmy Capcom, wydawcy obu tytułów. W ramach obchodów swoich urodzin przedsiębiorstwo ujawniło przybliżone daty kinowych debiutów zapowiedzianych niegdyś obrazów.

Poznaliśmy zarys fabuły filmu na podstawie serii gier Onimusha

Metatron, 8 listopada 2007, 14:56

O filmie opartym na popularnej serii gier Onimusha wiedzieliśmy do tej pory jedynie tyle, że powstanie, wystąpi w nim Takeshi Kaneshiro, a reżyserią zajmie się Christophe Gans, który przy Silent Hill pokazał już, że potrafi w ciekawy sposób przenieść na język filmu klimat gry. Obecnie poznaliśmy zarys fabuły kinowej produkcji, nad którą prace rozpoczną się w kwietniu przyszłego roku.

Znamy odtwórcę głównej roli w filmie na podstawie gry Onimusha

Metatron, 6 czerwca 2007, 13:16

Kilka tygodni temu ujawniono, że Christophe Gans, reżyser mający na swoim koncie takie produkcje jak Braterstwo wilków czy Silent Hiill, przystępuje do prac nad filmem opartym o grę Onimusha. Obecnie znamy nazwisko aktora, który wcieli się w rolę głównego bohatera.