Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Desperados 2: Cooper's Revenge

Silver i Desperados - Nordic Games nabyło prawa do obu marek

Góral, 24 czerwca 2013, 18:43

Silver, gra z 1999 roku, a także seria Desperados, której ostatnia część ukazała się w 2006 roku, być może doczekają się kolejnych odsłon, gdyż koncern Nordic Games wykupił od firmy Atari prawa do obu marek.

Spellbound Entertainment - twórcy Arcania: Gothic 4 ogłaszają niewypłacalność

Hed, 22 marca 2012, 13:43

Niemiecki producent Spellbound Entertainment, znany z gry Arcania: Gothic 4, ogłosił niewypłacalność. Deweloper ma poważne problemy finansowe i musi szybko znaleźć nowe fundusze na dalszą działalność.

Kontynuacja gry Desperados 2 zostanie wydana pod zmienionym tytułem

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2007, 13:56

Wydana w kwietniu ubiegłego roku druga odsłona cyklu Desperados doczeka się kontynuacji, ale pod innym tytułem. Niemiecka firma Spellbound Studios opublikowała oficjalne oświadczenie prasowe, z którego wynika, że program zmienił nazwę z Desperados 2: Conspiracy na Helldorado: Conspiracy.

Nadchodzi Desperados 2: Conspiracy

Vercetti, 24 sierpnia 2006, 15:07

Atari podało do wiadomości, że niemiecki zespół Spellbound Studios rozpoczął prace nad pierwszym dodatkiem do gry Desperados 2: Cooper’s Revenge. Rozszerzenie noszące tytuł Conspiracy ukaże się na europejskim rynku pod koniec bieżącego roku.

Poradnik: Desperados 2: Cooper’s Revenge

Redakcja GRYOnline.pl, 30 maja 2006, 21:14

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Desperados 2: Cooper’s Revenge. Poradnik powstał w głównej mierze z myślą o mniej zaawansowanych graczach, którzy nie mieli do czynienia z pierwszą częścią gry Desperados. Sądzę jednak, iż zainteresuje on również weteranów tego typu produkcji, gdyż powstał w oparciu o najwyższy dostępny poziom trudności (Hard). Poniższy poradnik składa się z dokładnego opisu wszystkich misji gry.

Desperados 2: Cooper's Revenge w sklepach

Krooliq, 25 kwietnia 2006, 11:56

Firma Spellbound poinformowała, że gra akcji o nazwie Desperados 2: Cooper's Revenge trafiła już do francuskich sklepów.

Kłopotów Atari ciąg dalszy - firma zniknie z giełdy?

Elrond, 10 marca 2006, 09:54

To, co dzieje się z firmą Atari od pewnego czasu, nie nastraja optymistycznie. Szczególnie jej kierownictwo i udziałowców. Nie dość, że korporacja znajduje się w ciągłych kłopotach finansowych (Ugoda Atari i American Video Graphics, Finansowe tarapaty Atari – ciąg dalszy), to jeszcze otrzymała "cios" z innej strony.

Co nowego w sprawie Desperados 2: Cooper's Revenge?

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 07:07

Początkowo developerzy kontynuacji Desperados: Wanted Dead or Alive, noszącej podtytuł Cooper’s Revenge, wyraźnie sugerowali, iż tworząc nową PeCetową grę inspirują się raczej pozycjami pokroju Metal Gear Solid, niźli np. Commandos: Behind Enemy Lines. Jednak teraz autorzy dają nam do zrozumienia, że sequel będzie skonstruowany bardzo podobnie do „jedynki”.

Desperados 2 – postępy w robocie

[email protected], 29 lipca 2004, 13:53

Prace nad kontynuacją bardzo dobrej gry - Desperados: Wanted Dead or Alive Desperados - trwają już od pewnego czasu. Dopiero dziś ogłoszono jednak, że Desperados 2: Cooper's Revenge, bo tak ów sequel ma się nazywać, pracuje na silniku Vision 3D niemieckiej firmy Trinigy GmbH. Developer - Spellbound Studios, znany także z gier Robin Hood i Chicago 1930, z używanego engine’u jest bardzo zadowolony.