Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor

Nowe gry Wydawnictwa Play-It już w sklepach

Fajek, 2 października 2002, 16:39

W ostatnich dniach ukazały się cztery nowe gry Wydawnictwa Play-It: profesjonalne, polskie wersje językowe gier: Pool of Radiance 2: Edycja Kolekcjonerska, Black Thron: Edycja Specjalna i Tropico & Rajska Wyspa oraz oryginalna, angielska wersja językowa Silent Hunter CE w serii "gra bez pudła".

Kilka plików na koniec tygodnia

Solnica, 6 kwietnia 2002, 00:08

Trzy świeżutkie dema, tyle samo filmów z gier oraz dwa nowe uaktualnienia – to wszystko znajdziecie dzisiaj w naszym dziale Pliki.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - premiera

Fajek, 21 lutego 2002, 13:45

Firma Play-It poinformowała, że dziś na sklepowych półkach pojawi się długo oczekiwana gra cRPG - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor.

Pool of Radiance 2 PL nadchodzi wielkimi krokami

Łosiu, 18 stycznia 2002, 10:49

Firma Play-It poinformowała, że wkrótce ukaże się polska wersja gry Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor. W chwili obecnej rozpoczynają się jej beta-testy, co oznacza że gra trafi do sklepów prawdopodobnie w połowie lutego.

Poradnik: Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor

Fajek, 28 listopada 2001, 11:29

Kilka dni temu opublikowaliśmy recenzję jednego z najbardziej oczekiwanych cRPG’ów tego roku - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor. Dziś wychodzimy naprzeciw tym, którzy mają pewne kłopoty z tą grą.

Recenzja: Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Fajek, 26 listopada 2001, 11:03

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor to gra, na którą czekało mnóstwo fanów komputerowych RPG. Zapowiedzi, zdjęcia, mnóstwo filmów z samej gry skutecznie pobudzało apetyty graczy. Gra w końcu ujrzała światło dzienne i...

Sprzedaż cRPG w 2001 roku

Solnica, 24 listopada 2001, 16:32

Zachodni serwis tematyczny Desslock's RPG News opublikował dane na temat sprzedaży w roku 2001 gier z gatunku cRPG.

Nowe pliki na GRY-OnLine (14/10/2001)

Solnica, 14 października 2001, 00:15

W dziale Pliki umieściliśmy dwa nowe dema: coś dla fanów cRPG czyli Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor oraz NHL 2002 dla osób którzy uwielbiają hokej na lodzie. Znalazł się tam też jeden film z gry, który pojawił się już co prawda w maju zaraz po targach E3, został jednak szybko usunięty z powodu problemów z prawami autorskimi.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor – porażka i sukces w jednym

Solnica, 11 października 2001, 10:36

Z jednej strony, wydana nie tak dawno Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor boryka się z poważnymi błędami (trwają obecnie intensywne prace nad ich usunięciem), z drugiej zaś nie przeszkodziło to w tym, aby tytuł ten wskoczył na szczyt listy najlepiej sprzedających się ostatnio gier.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor – kłopoty

Solnica, 3 października 2001, 09:58

Przychodzą czasami takie chwile, że cieszę się, iż w Polsce większość gier wychodzi z „kilkudniowym” opóźnieniem. A dlaczego? Dlatego, że coraz częściej pojawiające się na półkach sklepowych nowe tytuły posiadają szereg bardzo nieprzyjemnych błędów, które czasami wręcz całkowicie uniemożliwiają zabawę nowym nabytkiem.

Rozkład jazdy dla Wojowników i Magów

Soulcatcher, 30 września 2001, 16:55

Razem z napływającymi informacjami, możemy się pokusić o sporządzenie „Rozkładu jazdy” dla rasowych cRPG’owców. A będzie w czym wybierać gdyż producenci zachęceni zeszłorocznym sukcesem gatunku nie spoczęli na laurach. Mamy więc kilka bardzo ciekawych kontynuacji i kilka nowych perełek.

Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor w sklepach

Łosiu, 28 września 2001, 11:01

Długie oczekiwane na wydanie pierwszej gry opartej na zasadach trzeciej edycji Dungeons & Dragons „Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor” dobiegło końca. W tej chwili pierwsze egzemplarze tego cRPG’a lądują na półkach zachodnich sklepów, a już niedługo, bo 16 listopada za sprawą firmy Play It znajdą się też w naszych, rodzimych sklepach i to całkowicie spolonizowane.

Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor - oficjalnie „Gold”

Łosiu, 6 września 2001, 08:58

Potwierdziły się wczorajsze nieoficjalne doniesienia serwisu GameSpyDaily dotyczące „złotego” statusu Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor. Firmy Ubi Soft oraz Stormfront Studios oficjalnie potwierdziły tą informację i już 25 września możemy spodziewać się premiery gry.

Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor - nieoficjanie „Gold”

Łosiu, 5 września 2001, 10:19

Serwis GameSpyDaily przeprowadził małe dochodzenie na podstawie którego odkrył, że tworzona przez zespół Stormfront Studios gra z gatunku cRPG „Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor” w zeszły piątek weszła w ostatnią fazę produkcji i uzyskała status „Gold”.

„Czas przeszły i przyszły” – wywiad z Markiem Buchignanim

Soulcatcher, 22 lipca 2001, 16:30

Mark Buchignani jest lead designerem nadchodzącego hitu “Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor”. Wizards of The Coast zamieściła na swoich stronach internetowych ekskluzywny wywiad z Markiem, gdzie opowiada on o swojej przeszłej i obecnej pracy związanej z serią Pool of Radiance.

Co , gdzie, kiedy? – czyli nowe daty wydania

Solnica, 7 lipca 2001, 09:51

Serwis Gone Gold zamieścił informację na temat nowych planowanych dat wydania kilku ciekawych tytułów: Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, Harpoon 4, Lock On oraz Dragonriders: Chronicles of Pern.

Nowe gry w ofercie Play It!

Fajek, 15 czerwca 2001, 15:51

Polski dystrybutor oprogramowania, firma Play It! poinformowała o nawiązaniu współpracy z takimi wydawcami jak Ubi Soft i Infogrames.

Mapy w Pool of Radiance 2

Soulcatcher, 2 czerwca 2001, 21:18

Chuck Yeager jeden z producentów Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor wypowiedział się na łamach oficjalnej strony Wizards of The Coast na temat systemu automapy i journala planowanego w tej grze.

Chat z twórcami Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor

Sznur, 26 kwietnia 2001, 14:56

Po przesunięciu na wrzesień premiery Arcanum, miłośnicy cRPG z niecierpliwością oczekują kolejnego tytułu, który zarówno grafiką jak zasadami gry może przebić powstałe dotychczas komputerowe gry fabularne. Mowa oczywiście o Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor, najnowszej produkcji zespołu Stormfront Studios.

Ubi Soft opóźnia daty wydania gier z GAME Studios

Sznur, 8 marca 2001, 15:34

Z najnowszych informacji na temat przejęcia GAME Studio przez Ubi Soft okazuje się, że transakcja spowodowała kłopoty organizacyjne, które odbiją się częściowo na terminach wydań gier. Dzisiaj Ubi Soft podał nowy plan wydawniczy z, którego wynika, że większość tytułów z nowo pozyskanej firmy została przesunięta w przyszłość.

Zapowiedź Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 11:40

Dla miłośników gatunku cRpg najważniejszym tytułem ostatnich miesięcy jest bezapelacyjnie Baldur's Gate II: Shadows of Amn. Pozostaje pytanie – czy zbliża się jakaś gra która zdetronizuje Króla? Zapraszamy do lektury zapowiedzi Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor, który już w lecie tego roku może stać się poważnym konkurentem dla serii Baldur's Gate.

Aktualizacja działu Daty Wydania (08/01/01)

Soulcatcher, 8 stycznia 2001, 11:37

Zaktualizowaliśmy dział daty wydania zgodnie z najnowszymi informacjami. Z tego co widać większość gier cRPG odpłynęła w dal w stosunku do wcześniejszych planów wydawniczych.