Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mass Effect 2: Nadzorca

Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce

sathorn, 12 marca 2012, 18:13

Gadżety dla miłośników wirtualnej rozrywki to wciąż rosnący rynek. Największym fanom nie wystarczy już samo granie w ukochany tytuł. Potrzebują t-shirtów, kubków, książek i, jak się okazuje, unikalnych obudów na swoje konsole.

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

Adrian Werner, 23 lipca 2010, 07:18

Kanadyjskie studio Bioware ogłosiło, że Mass Effect 2 doczeka się kolejnego dodatku DLC. Niestety wygląda na to, że Polscy gracze zostaną pozbawieni możliwości zagrania w niego i rodzimym fanom pozostanie jedynie pocieszanie się bardziej pozytywnymi wieściami dotyczącymi książek i komiksów osadzonych w tym uniwersum.

Demo Mass Effect 2 dostępne, kolejny dodatek DLC już jutro

Jiker, 14 czerwca 2010, 18:18

Firma Electronic Arts poinformowała o udostępnieniu zapowiedzianej w zeszłym tygodniu wersji demonstracyjnej gry Mass Effect 2 w wersji na Xboksa 360 oraz PC. Gracze mogą wziąć w niej udział m.in. w ucieczce ze stacji Cerberus, a także próbie odbicia uwięzionej Subject Zero.

Mass Effect 3, Dragon Age II oraz Dead or Alive 5 - czyli plotek o E3 ciąg dalszy

Adrian Werner, 12 czerwca 2010, 12:00

Wczoraj pisaliśmy o grach, które Electronic Arts planuje pokazać na tegorocznym E3. Na liście znalazło się prawie dwadzieścia tytułów, choć oczywistym jest, że wydawca szykuje też jakieś niespodzianki. Dzięki wpadce serwisu Gamespot pojawiły się spekulacje, o jakich konkretnie projektach może być tu mowa.

Demo Mass Effect 2 i nowe DLC już 15 czerwca

Sarge, 11 czerwca 2010, 08:35

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wersje demonstracyjne większości gier ukazują się przed ich premierą, by jeszcze bardziej nakłonić konsumentów do kupna pełnej wersji. Mass Effect 2 nie doczekało się żadnej próbki, ale nic straconego – niemal pół roku po premierze demo zostanie udostępnione do ściągnięcia wraz z nowym DLC.

Dodatki DLC połączą gry Mass Effect 2 i 3

Hed, 21 maja 2010, 09:20

Casey Hudson z BioWare powiedział w wywiadzie dla serwisu VideoGamer, że studio pracuje obecnie nad kilkoma kolejnymi pakietami DLC do Mass Effect 2, które jednocześnie będą stanowiły wprowadzenie do następnej odsłony serii. Do tej pory posiadacze „dwójki” otrzymywali głównie poboczne misje i pomniejsze dodatki, oderwane niejako od głównej fabuły gry.

Overlord kolejnym dodatkiem do Mass Effect 2

Adrian Werner, 13 maja 2010, 11:40

Bioware kontynuuje wspieranie gry Mass Effect 2 nowymi materiałami DLC. Kolejny dodatek zatytułowany będzie Overlord.