Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet: Gladiator

Ratchet: Gladiator HD zadebiutuje w tym roku na PlayStation Network

Sarge, 3 września 2012, 10:35

Niedługo po wydaniu The Ratchet & Clank Trilogy, studio Insomniac Games postanowiło ogłosić, że w przygotowaniu jest odświeżona wersja czwartej części serii. Ratchet: Gladiator HD ukaże się jednak wyłącznie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

Plotki na temat Ratchet & Clank HD Collection

Adrian Werner, 3 marca 2012, 15:41

Ostatnimi czasy wiele popularnych starszych serii doczekało się reedycji HD. Według najnowszych plotek już wkrótce podobny lifting spotka cykl Ratchet & Clank.

Ratchet & Clank: Size Matters w marcu na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 22 stycznia 2008, 11:07

Kilka dni temu przypomnieliśmy Wam o prawdopodobnej konwersji na konsolę PlayStation2 gry Ratchet & Clank: Size Matters, która pierwotnie ukazała się niemal przed rokiem na PSP.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 16 stycznia 2008, 12:17

W drugiej połowie grudnia poinformowaliśmy Was o prawdopodobnej konwersji gry Ratchet & Clank: Size Matters z PlayStation Portable na PlayStation 2. Jak się okazuje, nie minęliśmy się wtedy z prawdą, a dzisiaj mamy tego potwierdzenie.

Insomniac Games jednym z najlepszych miejsc do pracy w Ameryce

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 09:49

Tak, jak przeczytaliście w tytule firma developerska Insomniac Games znalazła się wśród najlepszych miejsc do pracy w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serii Ratchet & Clank i tytułu Resistance: Fall of Man uplasowali się na ósmej pozycji listy przygotowanej przez Society for Human Resource Management oraz Instytut The Great Place to Work.

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction bez trybu multiplayer

Jiker, 14 maja 2007, 09:23

Brian Allgeier, creative manager w firmie Insomniac czuwający nad produkcją gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, oznajmił w trakcie wywiadu udzielonego serwisowi IGN, że najnowsza odsłona popularnej serii gier zręcznościowo-przygodowych będzie oferować tylko opcję rozgrywki przeznaczoną dla pojedynczego gracza.

Przyjrzyj się oprawie graficznej najnowszej, next-genowej odsłony serii Ratchet & Clank

Jiker, 11 kwietnia 2007, 11:00

Studio Insomniac Games nie raczyło nas do tej pory wielką liczbą dobrych jakościowo zrzutów ekranowych ukazujących najnowszą, next-genową odsłonę serii Ratchet & Clank (ukaże się na PlayStation 3). Sytuacja ta zmieniła się ostatnio. Poniżej możecie obejrzeć efekt podjęcia decyzji o ujawnieniu oficjalnych screenshotów.

Jak aktualnie prezentuje się Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction?

Jiker, 4 marca 2007, 13:57

Okazało się, że kolejne informacje na temat gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ujawnione zostały wcześniej niż zapowiadaliśmy przy okazji ujawnienia jej oficjalnego tytułu. W internecie opublikowane zostały bowiem skany z najnowszego, kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Magazyn EGM ujawnia tytuł nowej gry z serii Ratchet & Clank

Jiker, 22 lutego 2007, 07:52

Seria Ratchet & Clank wkracza powoli w epokę nowej generacji. Wraz ze zmianami czysto technicznymi dotyczy to również tych o zabarwieniu niejako artystycznym. Jednym z takowych czynników jest z pewnością tytuł gry, który został ujawniony na łamach kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Nie będzie więcej gier z serii Ratchet & Clank dla PS2, ponieważ nadchodzi PS3

eLKaeR, 23 marca 2006, 09:09

Czytając nasze dzisiejsze newsy możecie dowiedzieć się m.in. nieco na temat PlayStation 3, gdyż koncern Sony sypnął garścią szczegółów podczas Game Developers Conference 2006. W trakcie tej imprezy głos zabrali też pracownicy firmy Insomniac Games, czyli twórcy popularnej serii zręcznościówek pt. Ratchet & Clank. Utalentowani developerzy przygotowują już piątą grę, należącą do owego cyklu.

Sony zapowiada kontynuacje swoich bestsellerów

Elrond, 12 kwietnia 2005, 15:50

Firma Sony poinformowała o trwających pracach nad kontynuacjami dwóch swoich bestsellerowych serii - mowa o Ratchet & Clank oraz Sly. Z Ratchetem oraz Clankiem spotkamy się po raz czwarty w grze zatytułowanej Ratchet: Deadlocked, natomiast Sly zagości na naszych ekranach w trzeciej odsłonie cyklu, Sly 3: Honor Among Thieves.