Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Forza Motorsport (2005)

Wyciekł zwiastun Forza Horizon

Adrian Werner, 3 marca 2012, 16:54

Wyciekł zwiastun gry Forza Horizon. Według zawartych w nim informacji najnowsza odsłona popularnej serii ma zadebiutować jesienią tego roku.

Plotek o Forza 3 ciąg dalszy

Hed, 19 maja 2009, 10:26

W niemieckim oddziale sklepu internetowego Amazon pojawił się poradnik do Forza 3, czyli oczekiwanych wyścigów tworzonych przez Turn 10 Studios. Oczywiście gra nie została jeszcze w żaden sposób zapowiedziana oficjalnie, chociaż kolejny raz otrzymujemy niejako potwierdzenie, że znajduje się ona w planach wydawniczych. Według pewnych sugestii mielibyśmy ją zobaczyć już we wrześniu tego roku.

Nowa gra autorów Forza Motorsport to... wyścigi motorówek?

Jiker, 4 maja 2009, 14:59

Na łamach oficjalnego Twittera studia deweloperskiego Turn 10 opublikowanych zostało kilka dosyć enigmatycznych wpisów na temat nowej produkcji autorów cyklu Forza Motorsport. Zostały one dodatkowo wsparte logotypem, którego treść zaskoczyła chyba wszystkich.

Forza Motorsport 3 potwierdzona?

Hed, 1 maja 2009, 10:33

Na liście zapowiadanych na rok 2009 nowości, zaprezentowanej podczas konferencji brazylijskiego oddziału Microsoftu, pojawiło się logo trzeciej części Forza Motorsport. Chociaż o tym tytule słyszeliśmy plotki już jakiś czas temu, to wciąż nie został on oficjalnie ogłoszony. Kolejne materiały wydają się jednak potwierdzać prace nad grą, co nie jest wielkim zaskoczeniem chyba dla nikogo.

Forza Motorsport 3 prezentem na Gwiazdkę?

Filip „fsm” Grabski, 16 lutego 2009, 14:20

Bestsellerowa seria Forza Motorsport jest oczkiem w głowie wszystkich xboxowych kierowców. I wszyscy oni czekają z wytęsknieniem na jakiekolwiek wieści dotyczące trzeciej odsłony ich ukochanej serii.

Forza Motorsport 3 coraz bliżej?

Thorwalian, 6 stycznia 2009, 10:26

Wydaje się niemal pewne, że trzecia część bestsellerowej serii Forza, jest już tylko kwestią czasu. O pracach nad najnowszą odsłoną świadczyły już poniekąd zeszłoroczne, niewyraźne doniesienia ze studia Turn 10, ale w ostatnich dniach swoje trzy grosze dorzucił tez partner developera.

Czy twórcy Forzy Motorsport przejmą serię Project Gotham Racing?

Przemysław Zamęcki, 25 maja 2008, 17:00

We wrześniu ubiegłego roku świat obiegła wiadomość, że znane głównie z serii wyścigów samochodowych Project Gotham Racing firma Bizarre Creations przestaje być niezależnym studiem deweloperskim i przechodzi pod parasol ochronny koncernu Activision. Co jednak z przyszłością popularnych wśród użytkowników Xboksów PGR-ów?

Amerykańska premiera Forza Motorsport (Xbox)

Kull, 4 maja 2005, 09:14

Jak ogłosił wydawniczy gigant firma Microsoft Game Studios, amerykańscy gracze posiadający konsolę Xbox mogę już zagrać w głośno zapowiadaną grę Forza Motorsport. Co wiecej, pierwsze pogłoski wskazują na to, iż nie bez powodu jeszcze przed premierą okrzyknieto ją xboxowym odpowiednikiem serii Gran Turismo z PlayStation 2.

Forza Motorsport (Xbox) - status GOLD

ComCo, 15 kwietnia 2005, 08:31

Microsoft Game Studios z dumą ogłosił zakończenie (status „gold” i wysłanie płyty-matki do tłoczni) developingu oczekiwanej od dawna, bardzo realistycznej gry wyścigowej na swoją konsolę, tj. Forza Motorsport. W założeniach producenta, całość ma być swego rodzaju xboxowym odpowiednikiem serii Gran Turismo z platformy PlayStation 2, zaś rynkowy debiut opisywanej pozycji na Zachodzie nastąpi dokładnie 3 maja bieżącego roku.

Zapowiedziano kolejne odsłony Halo, Fable, Jade, Forza i Gotham na konsole Xbox 2

Krooliq, 5 kwietnia 2005, 14:28

Microsoft Game Studios szykuje niezłą gratkę dla posiadaczy konsoli nowej generacji, czyli Xbox 2. Aktualny szef tego oddziału koncernu Microsoft - Shane Kim, w wywiadzie dla US Xbox powiedział, że zaplanowano wydanie kolejnych odsłon takich tytułów, jak: Halo, Fable, Jade Empire, Forza Motorsport i Project Gotham Racing.

Forza Motorsport dopiero w maju

Speed, 5 lutego 2005, 14:44

Równo trzy dni przed ubiegłoroczną Wigilią kolega redakcyjny Elrond przyniósł Szanownym Czytelnikom dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobrą był start oficjalnej strony internetowej nowej, świetnie zapowiadającej się gry wyścigowej pt. Forza Motorsport, a złą – przesunięta z lutego na kwiecień data premiery. Dziś niestety mam dla Was kolejną złą nowinę – gra powędruje na sklepowe półki dopiero 3 maja.

Czym pojeździmy w Forza Motorsport?

Elrond, 19 stycznia 2005, 15:27

Posiadacze konsoli PS2 ścigają się w Gran Turismo 4, natomiast Xboxowi gracze już niedługo nie będą musieli im zazdrościć znakomitej ścigałki jaką bez wątpienia jest ta gra. A dlaczego? A dlatego, że w kwietniu tego roku na Xboxach pojawi się Forza Motorsport rodem z Microsoftu.

Forza Motorsport - strona oficjalna oraz nowa data wydania

Elrond, 21 grudnia 2004, 10:43

Dla wszyscy miłośników gier wyścigowych, z niecierpliwością oczekujących na pojawienie się Forza Motorsport, mam dwie wiadomości. Jedną dobrą, drugą niestety złą. Pierwsza z nich dotyczy otwartej właśnie oficjalnej strony tego projektu, druga daty wydania - jak możecie się domyślać, przesuniętej.

Lista tras w Forza Motorsport

Kull, 3 grudnia 2004, 12:09

Forza Motorsport to gra, która dla fanów konsoli Xbox, będzie tym, czym jest dla posiadaczy PS2 - Gran Turismo. Realistyczne wyścigi z rozbudowanymi opcjami tuningu auta, oraz fenomenalną grafiką, mają zagościć na konsolach z wielkim X, już w lutym 2005. Tymczasem opublikowano listę tras, na jakich będzie się można ścigać w Forza Motorsport.

Rywal Gran Turismo 4, gra Forza Motorsport nadjedzie w lutym 2005 roku

Speed, 13 października 2004, 19:38

Microsoft Entertainment podał dzisiaj do opinii publicznej nową, oficjalną datę premiery najnowszej gry wyścigowej, Forza Motorsport. Już teraz program ten został przez wielu okrzyknięty godnym rywalem dla Gran Turismo, odpowiednika na konsole Sony PS2. Zagramy w niego w lutym przyszłego roku.