Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sacred: Podziemia

Deep Silver zapowiada Risen 2 i Sacred 3

Adrian Werner, 19 sierpnia 2010, 10:59

Jak dotąd tegoroczne targi gamescom przyniosły wiele wieści ujawniających nowe ciekawe projekty. Teraz Deep Silver podzielił się własnymi nowinami, które powinny ucieszyć każdego fana gier roleplaying.

Sacred 2 - nowe screeny

Elrond, 5 maja 2006, 15:13

Po raz pierwszy o kontynuacji gry z gatunku action/RPG, zatytułowanej Sacred, informowaliśmy mniej więcej rok temu. Od tego czasu niestety wiadomości na jej temat praktycznie się nie pojawiały, oprócz oczywiście, nieaktualnej już, wieści o pojawieniu się gry pod koniec zeszłego roku.

Sacred razy 1.6 miliona

ComCo, 25 października 2005, 10:32

O odniesieniu prawdziwego sukcesu mogą mówić pracownicy niemieckiego studia developerskiego Ascaron Software. Już ponad 1.6 miliona osób kupiło bowiem Sacred - ich rozbudowaną grę action-cRPG (hack'n'slash), z fabułą osadzoną w fantastycznym świecie Ancaria.

Sacred 2 przed końcem 2005 roku

ComCo, 20 września 2005, 10:16

Potwierdziła się nasza wiadomość z końca maja bieżącego roku, która dotyczyła przygotowywania drugiej odsłony popularnej gry action/RPG, pt. Sacred. Korzystając z okazji, przedstawiciele niemieckiego studia developerskiego Ascaron Entertainment ujawnili również, że w nadchodzącym programie zostaną wykorzystane możliwości nowego procesora PhysX, jaki tworzy firma Ageia.

Poradnik: Sacred: Podziemia

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2005, 17:45

Poradnik zawiera zestawienia dwóch nowych postaci - krasnoluda i demona, oraz opisy prawdopodobnie wszystkich questów zawartych w dodatku Sacred: Podziemia.

Opublikowano pierwszy patch do Sacred: Underworld

Krystian Smoszna, 9 sierpnia 2005, 09:59

Firma Ascaron Software zadbała o dokonanie poprawek do swojego flagowego produktu o nazwie Sacred. Pod nóż poszedł Underworld – pierwszy dodatek do wyżej wymienionego programu. W wyniku operacji stworzono debiutancką łatkę, oznaczoną cyframi 2.24.

Będzie Sacred 2

Elrond, 26 maja 2005, 13:57

Fani gry Sacred, którzy już od jakiegoś czasu zagrywają się w oficjalny dodatek Sacred: Underwold (polscy gracze muszą jeszcze na niego trochę poczekać), mogą nie obawiać się, iż historia królestwa Ankarii na tym się zakończy. Jak podali przedstawiciele Ascaron oraz Take 2, firmy te będą współpracować przy tworzeniu i wydaniu Sacred 2.

Sacred: Underworld w "złocie"

Krystian Smoszna, 15 marca 2005, 08:52

Niezwykle popularny (również w naszym kraju) hack’n’slash o nazwie Sacred, doczekał się pierwszego dodatku. Producent gry – niemiecka firma Ascaron – poinformowała, że Sacred: Underworld osiągnął status „gold” i trafi do sklepów 24 marca, na razie jednak tylko u naszych zachodnich sąsiadów.

Rok 2005 wreszcie pod znakiem cRPG? - podsumowanie

Judith, 7 stycznia 2005, 09:00

W poprzednich częściach zajmowaliśmy się faworytami roku 2005, następnie nasza uwagę przyciągnęły mniej znane ale warte zainteresowania produkcje. Dziś czas na pozostałe, zdecydowanie niszowe projekty, dodatki i rozszerzenia gier, które już znamy, a na koniec kilka słów refleksji.