Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death

Heroes of Might & Magic III w jakości High Definition

Olek, 28 sierpnia 2011, 13:19

Alexander Barinov udostępnił najnowszą, oznaczoną numerem 2.98f, wersję moda HoMM 3HD. Pozwala on zagrać w Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości od 800x600 do 4000x4000 pikseli.

Oficjalna zapowiedź Might & Magic: Heroes VI

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 18:00

Wczoraj, ku wielkiej radości fanów wyciekły pierwsze materiały graficzne z Might & Magic: Heroes VI. Dzisiaj natomiast firma Ubisoft przestała udawać, że o niczym nie wie i gra została wreszcie oficjalnie ujawniona. Mamy dla was solidną porcję konkretów na temat tej produkcji.

Premiera i konkurs Heroes of Might & Magic Kolekcja Wszech Czasów

Przemysław Zamęcki, 1 grudnia 2008, 11:20

Do sklepów w całej Polsce trafił właśnie zestaw zawierający komplet gier z serii Heroes of Might & Magic. W Kolekcji Wszech Czasów, znajdziemy wszystkie pięć części cyklu wraz z oficjalnymi dodatkami. Łącznie w jednym pudełku jest więc dwanaście tytułów, obok których chyba żaden fan turowych gier strategicznych nie przejdzie obojętnie.

Skład i cena polskiej Kolekcji Wszech Czasów Heroes of Might and Magic

Jiker, 27 października 2008, 10:58

Już 21 listopada do sklepów w całej Polsce trafi nie lada gratka dla wszystkich miłośników cyklu Heroes of Might & Magic. Będzie nią ekskluzywna i rozbudowana Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might & Magic. Firma CD Projekt, będąca oficjalnym dystrybutorem dzieła UbiSoftu, przedstawiła właśnie pełną zawartość pudełka, a także podała oficjalną cenę zestawu, która, choć wysoka, nie powinna odstraszyć największych fanów kultowego cyklu strategii turowych.

MMOcRPG w świecie Heroes of Might & Magic w ostatniej fazie produkcji

Jiker, 9 kwietnia 2008, 13:50

Nie tylko UbiSoft pracuje nad nową odsłoną cyklu Heroes of Might & Magic. O ile jednak produkcja o podtytule Kingdoms będzie darmową, dostępną z poziomu przeglądarki strategią, o tyle produkt chińskich NetDragon Websoft i TQ Digital Entertainment zasili grono rasowych MMOcRPG.

Gra Heroes of Might and Magic Kingdoms w produkcji

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2007, 08:10

Koncern Ubisoft Entertainment pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Heroes of Might and Magic, którą będzie gra strategiczna, obsługiwana za pośrednictwem dowolnej przeglądarki stron internetowych. Nietypowy produkt zadebiutuje w sieci wiosną przyszłego roku.

Kompletny zestaw gier z serii Heroes of Might and Magic już w listopadzie

Krystian Smoszna, 22 października 2007, 06:32

Nie lada gratkę dla fanów serii Heroes of Might and Magic szykuje koncern Ubisoft Entertainment. Już wkrótce na na rynku pojawi się specjalny zestaw, zawierający wszystkie odsłony popularnego cyklu, które zostały wyprodukowane na przestrzeni ostatnich dwunastu lat.

Konwent miłośników serii Heroes of Might & Magic już w najbliższy weekend

Vercetti, 13 sierpnia 2007, 11:12

Seria Heroes of Might & Magic od wielu lat może poszczycić się szerokim gronem zwolenników, którzy prócz dużej aktywności w wirtualnym uniwersum, od czasu do czasu organizują również spotkania w rzeczywistym świecie, także i w Polsce. Jednym z takich przedsięwzięć będzie właśnie „IV Konwent Miłośników Serii Heroes of Might and Magic oraz fantastyki”, który rozpocznie się w miejscowości Byczyna już

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might and Magic V

Kull, 31 marca 2005, 09:53

Opowieść ta rozpoczęła się w 1995 roku, w porośniętych pajęczynami laboratoriach zespołu New World Computing. To właśnie tam powstała pierwsza część najpopularniejszej na świecie turowej gry strategicznej, o bohaterach, mocy i magii. Saga Heroes of Might & Magic liczy jak na razie cztery wyśmienite części. Dziś oficjalnie potwierdzono, iż trwają prace nad piątym rozdziałem tej kultowej już baśni.

Zapowiedź Heroes of Might and Magic V opóźnia się przez ...EA?

Elrond, 3 lutego 2005, 16:34

Dość ciekawą wypowiedź możemy znaleźć na serwisie Heroic Corner (wymagana znajomość języka naszych wschodnich sąsiadów). Wynika z tego, iż zapowiedź piątej odsłony znakomitej serii Heroes of Might and Magic, do której prawa po upadku 3DO przejęła firma Ubisoft, opóźnia się z powodu ... niejasnej sytuacji z EA. Zapowiedź gry miała pojawić się w styczniu, tymczasem mamy luty i nic.

Legendarny twórca serii Might & Magic i Heroes of Might & Magic dołącza do NCSoft

Krystian Smoszna, 10 czerwca 2004, 09:33

Co mają ze sobą wspólnego Richard Garriott i Jon van Caneghem? Oboje stoją za znanymi seriami gier RPG – ten pierwszy to oczywiście „ojciec” Ultimy, drugi natomiast jest odpowiedzialny za niemniej słynny cykl Might & Magic (wraz z jego strategicznym odpowiednikiem Heroes of Might & Magic). Okazuje się, że na tym powiązania obu panów się nie kończą, zwłaszcza w świetle ostatnich rewelacji z obozu NCSoft. W opublikowanym przedwczoraj oficjalnym oświadczeniu firmy, możemy bowiem przeczytać, że Jon van Caneghem dołączył do jej szeregów i to od razu na stanowisko producenta wykonawczego.

Nowa wersja nieoficjalnego dodatku In the Wake of Gods do Heroes of Might & Magic III już dostępna!

Krystian Smoszna, 17 maja 2004, 13:12

W sieci pojawiła się nowa wersja (3.57f) nieoficjalnego dodatku do Heroes of Might & Magic III: Shadow of Death, zatytułowana In the Wake of Gods. W przeciwieństwie do poprzednich edycji rozszerzenia, autorzy zapakowali wszystko do jednego pliku, dzięki czemu nie będzie już konieczne instalowanie starszych nakładek. Aby cieszyć się zupełnie nowymi funkcjami oferowanymi przez In the Wake of Gods, wystarczy ściągnąć rzeczony plik i zainstalować go zgodnie z podanymi instrukcjami. Reszta zrobi się sama.

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might & Magic V w tym miesiącu?

Krystian Smoszna, 1 maja 2004, 18:02

„Rozwój przebiega dobrze, wkrótce będziemy mieli pierwszą wersję, z podstawowymi elementami gry, tzw. rdzeniem: funkcję walki, widok przygodowy, obsługę miast, armii i bohaterów.” – takie oto słowa skierował Fabrice Cambounet do użytkowników forum Celestial Heavens, które ostatnio jest źródłem sensacyjnych informacji, dotyczących Heroes of Might & Magic V. Cambounet podał także do wiadomości, że oficjalną zapowiedź gry, firma UbiSoft opublikuje jeszcze w tym miesiącu, tuż po zakończeniu targów E3.

Heroes of Might and Magic III - nowe światy

eLKaeR, 13 stycznia 2003, 11:40

Przepastną skarbnicę map oficjalnej polskiej internetowej strony serii Heroes of Might and Magic wzbogacono o kolejne dziesięć plansz, przeznaczonych dla trzeciej części tej kultowej sagi.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death w eXtra Grze już w sprzedaży

Fajek, 18 lipca 2002, 09:52

Znakomita strategia Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death od dziś jest już w sprzedaży w kioskach, salonach prasowych i supermarketach na terenie całego kraju! Gra ukazała się w serii wydawniczej CD Projektu „eXtra Gra Wielkie Hity” w cenie 26,99 zł.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death w eXtra Grze

Fajek, 4 lipca 2002, 10:31

Już 17 lipca w serii eXtra Gra Wielkie Hity ukaże się znana i lubiana gra strategiczna "Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death". Gra zawiera pełną wersję "HoMM III: Restoration of Erathia" oraz siedem dodatkowych kampanii, tworzących dodatek "Cień Śmierci".

eXtra Gra Wielkie Hity już w sprzedaży

Fajek, 13 marca 2002, 15:37

W dniu dzisiejszym, w kioskach i sklepach z grami komputerowymi, pojawiła się kultowa strategia Heroes of Might and Magic III! Grę wydała firma CD Projekt w nowej serii eXtra Gra Wielkie Hity w cenie 26,99 PLN!

Heroes Complete już w piątek

Fajek, 23 stycznia 2002, 14:35

Jak poinformowała nas firma IM Group, już w piątek wejdzie do sprzedaży specjalny prezent IM Group dla wszystkich miłośników gier fantasy i RPG - Heroes Complete.

Poradnik do Heroes of the Might and Magic III

Fajek, 14 listopada 2001, 15:28

Być może nie jest to gra pierwszej młodości, ale niech o jej popularności świadczy fakt wydawania coraz to kolejnych „edycji, nowych scenariuszy, wznowień, misji, itp.” Mowa o grze Heroes of the Might and Magic 3. Dlatego też postanowiliśmy opublikować poradnik do tego znakomitego tytułu.

Recenzja Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death

Michał Bobrowski, 5 lutego 2001, 17:05

Zapraszamy dzisiaj do lektury recenzji Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death. Jest to już drugi dodatek do tej niezwykle popularnej gry strategicznej, który ukazał się na naszym rynku.

Nowe gry z IM Group

Solnica, 15 stycznia 2001, 17:54

Z informacji jakie otrzymaliśmy od IM Group dowiedzieliśmy się, iż ku końcowi zbliżają się prace lokalizacyjne Might & Magic VIII. Tymczasem już w środę do sprzedaży trafi inny całkowicie spolszczony tytuł z serii „Magii i Miecza” - Crusaders of Might and Magic, jest to gra akcji/RPG z widokiem z trzeciej osoby a jej cena ustalona została na 79 PLN.