Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy

Poradnik do Evil Islands: Klątwa Zagubionej Duszy

Sznur, 11 lipca 2001, 14:08

„W ruinach dawno opuszczonej świątyni nagły podmuch wiatru zdmuchnął grubą warstwę kurzu, powietrze wkoło zgęstniało i rozbłysło od elektrycznych wyładowań spowodowanych pradawną magią. Na wiekowej, spękanej posadzce zaczęła kształtować się niewyraźna ludzka postać, której zaciśnięte pale kurczowo ściskały rękojeść rytualnego sztyletu z wygrawerowanymi na ostrzu tajemniczymi znakami, których znaczenie dawno już przepadło w otchłani czasu. Wyczerpany człowiek podniósł się z widocznym wysiłkiem, nie wiedząc kim jest ani w jakie rejony Przeklętych Wysp zaprowadziła go starożytna moc zaklęcia.”

Lokalizacja Evil Island: Curse of the Lost Soul

Solnica, 4 czerwca 2001, 12:07

Tych z Was, którzy zapoznali się z zamieszczoną jakiś czas temu na naszych stronach recenzją Evil Islands z pewnością zainteresuje opublikowane dziś swego rodzaju uzupełnienie do wspomnianego tekstu, w którym jego autor wyrazi swoją opinię na temat polskiej lokalizacji tej gry.

Evil Islands PL od dzisiaj w sklepach

Solnica, 16 maja 2001, 09:37

Dzisiaj do sklepów trafiła nareszcie polska wersja wydawanej na naszym rynku przez firmę CODA gry Evil Islands. W pudełku które możecie zakupić za niecałe 100 PLN znajdziecie 3 płytki CD, dwie z grą i trzecią audio.

Recenzja Evil Islands

Solnica, 15 maja 2001, 10:01

Evil Islands to niewątpliwie jeden z bardziej oczekiwanych tytułów z gatunku cRPG. Jeszcze w tym tygodniu zagości on na półkach sklepowych, my tymczasem dzięki uprzejmości polskiego wydawcy - firmy CODA, mamy dla Was jego recenzję.

The Ward: Posłaniec z Przyszłości „ozłocony”, w sklepach w przyszłym tygodniu razem z Evil Islands PL

Solnica, 19 kwietnia 2001, 00:27

Firma CODA poinformowała nas, iż zakończone zostały prace nad polską wersją gry The Ward: Posłaniec z Przyszłości, co oznacza że jej „płyta matka” powędrowała do tłoczni do powielania.

Evil Islands: Curse of the Lost Soul trafia do sprzedaży

Łosiu, 17 kwietnia 2001, 08:26

Długo oczekiwana gra, będąca swego rodzaju połączeniem klasycznego RPG i szeroko rozumianej strategii, Evil Islands: Curse of the Lost Soul właśnie trafiła do sklepów Ameryki.

Kolejny ciekawy konkurs – Evil Island

Soulcatcher, 1 kwietnia 2001, 01:14

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą CODA. Tym razem konkurs tematycznie związany jest z nadchodzącym hitem – grą Evil Islands, dzięki której miłośnicy gatunku cRPG i strategii na długi czas zapomną o bożym świecie.

Zapowiedź "Wysp Zła"

Fajek, 22 marca 2001, 15:20

Jeśli nie domyśliliście się o jaką grę chodzi, zapraszam do przeczytania zapowiedzi interesująco zapowiadającego się tytułu z gatunku cRPG.

Dobre wieści z firmy CODA!

Michał Bobrowski, 14 marca 2001, 13:31

Otrzymaliśmy właśnie dobre wiadomości od tego dystrybutora. Dobre, gdyż związane z korzystnymi cenami dwóch gier wydawanych przez CODA.