Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Uplink: Trust is a Weakness

Sukces wersji alpha Prison Architect, więziennej strategii twórców Uplink i Darwinia

Adrian Werner, 30 września 2012, 11:28

Znane z Uplink, Darwinia oraz Defcon studio Introversion ma powody do zadowolenia. W ciągu trzech pierwszych dni od udostępniania płatnej wersji alpha gry Prison Architect zespół zarobił ponad 100 tysięcy dolarów.

Uplink i Spirits w nowej akcji Humble Bundle z grami na system Android

Muninn, 16 sierpnia 2012, 09:35

Wystartowała kolejna akcja Humble Bundle, dzięki której można zakupić pakiet gier w wybranej przez siebie cenie. Tym razem organizatorzy przygotowali takie gry jak Uplink, Spirits czy Fieldrunners.

Humble Introversion Bundle - startuje nowa edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz

Sarge, 23 listopada 2011, 09:00

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle. W ramach Humble Introversion Bundle za dowolną kwotę można wzbogacić się o cztery niezależne produkcje studia Introversion. Z kolei za określoną cenę otrzymujemy dodatkowo dwie gry.

Wieści ze świata (Resistance, Shinobi, Halo: Reach) 25/05/11

Jiker, 25 maja 2011, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie Halo: Reach, wznowieniu Shinobi, kompilacji Resistance, a także nowej produkcji MMO od Square Enix. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze konkrety o Subversion, nowej grze twórców Darwinii

Adrian Werner, 23 lutego 2010, 09:11

Po latach oczekiwania studio Introversion, mające na swoim koncie gry takie jak Uplink, Darwinia oraz Defcon ujawniło wreszcie pierwsze szczegóły na temat swojego następnego projektu.

Steam - gry firmy Introversion Software tańsze w nowym zestawie

Krystian Smoszna, 17 grudnia 2007, 11:42

Firma Valve Corporation przygotowała miłą niespodziankę dla użytkowników systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Trzy gry zaprojektowane przez brytyjskie studio Introversion Software są od ubiegłego piątku dostępne w jednym zestawie, po znacznie niższej cenie.

DEFCON: Everybody Dies i Uplink: Trust is a Weakness w jednym pudełku w Europie

Krystian Smoszna, 11 czerwca 2007, 10:07

Już w najbliższy piątek na europejskim rynku zadebiutuje ostatni produkt studia Introversion Software, zatytułowany DEFCON: Everybody Dies. Mieszkańcy Starego Kontynentu mogą spodziewać się w pudełku z grą prezentu: pełnej wersji pierwszego programu stworzonego przez brytyjską firmę – Uplink: Trust is a Weakness.

Defcon - autorzy Darwinii i Uplinka zapowiadają globalny konflikt nuklearny

ComCo, 19 stycznia 2006, 10:58

Pracownicy firmy Introversion Software, odpowiedzialni za niekonwencjonalnego RTS-a o nazwie Darwinia czy „symulację” życia hakera Uplink, przygotowują kolejny projekt, zatytułowany Defcon. Jeżeli pamiętacie film Gry wojenne (WarGames) z 1983 roku i symulacje globalnego konfliktu nuklearnego, jakie przeprowadzał tamtejszy superkomputer, to już wiecie czego należy się spodziewać!

Strategy First wydawcą Uplink: Trust is a Weakness

Łosiu, 13 stycznia 2003, 09:24

Kanadyjski wydawca, firma Strategy First, podała do wiadomości, iż zajmie się dystrybucją gry Uplink: Trust is a Weakness na terenie Ameryki Północnej. Zważywszy na to, iż gra od momentu swej premiery w roku 2001 dystrybuowana była wyłącznie drogą internetową, jest to istotna zmiana polityki producenta, pozwalająca przypuszczać, iż w niedługim czasie gra trafi do sprzedaży detalicznej również w krajach europejskich, w tym w Polsce. Przypominam, że tytuł ten pozwala graczom na przeistoczenie się ze zwykłego użytkownika komputerów w wybitnego hackera.

Smak bycia hackerem...

Łosiu, 28 listopada 2001, 09:05

Hacker - człowiek o nadzwyczajnej wiedzy o komputerach, programach, sieci i zabezpieczeniach. Jego umiejętności są celem, który chciałby osiągnąć nie jeden szary użytkownik szarych komputerów. Czy nie chcielibyście poczuć się jak bohaterzy filmów Snickers i Hackers? Jeżeli tak to zwróćcie uwagę na mało znaną grę, pt. „Uplink”.