Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat X-Men: The Official Game

Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku

Góral, 2 stycznia 2014, 10:17

Z cyfrowej dystrybucji na konsolach i komputerach osobistych wycofano gry firm Activision (Deadpool, kilka odsłon serii Spider-Man i X-Men) oraz Capcom (Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Marvel vs. Capcom 2). Nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń, ale wygląda na to, że wygasły umowy z koncernem Marvel.

X-Men: Ostatni Bastion podbija amerykański ranking Box Office

Krystian Smoszna, 30 maja 2006, 10:19

Ogromnym sukcesem komercyjnym zakończyła się premiera filmu X-Men: The Last Stand (X-Men: Ostatni Bastion) w Stanach Zjednoczonych. Podczas pierwszych trzech dni wyświetlania na ekranach amerykańskich kin, obraz Bretta Ratnera zarobił ponad 107 milionów dolarów.

X-Men: The Official Game w sklepach

Krooliq, 17 maja 2006, 08:56

Fani bohaterów komiksów Marvel Entertainment mogą już zacząć zacierać ręce – wczoraj do amerykańskich sklepów trafiła kolejna produkcja z mutantami w roli głównej, nosząca tytuł X-Men: The Official Game. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS.

Postacie w X-Men: The Official Game przemówią głosami aktorów z filmu

Elrond, 24 kwietnia 2006, 15:59

Od pewnego czasu, w grach tworzonych na postawie filmów, można zaobserwować dość ciekawą z punktu widzenia graczy, tendencję. Otóż firmy wydawnicze starają się podpisywać z gwiazdami obrazów kinowych umowy na wykorzystanie w grze, jeśli nie ich wizerunku, to przynajmniej głosu. Oczywiście, najlepiej jedno i drugie.

Bohaterowie Marvela w kolejnej grze komputerowej

Elrond, 19 kwietnia 2006, 12:02

Fani bohaterów komiksów Marvel Entertainment chyba nie mogą narzekać na brak elektronicznych przygód wspomnianych postaci. A zarówno najbliższa jak i dalsza przyszłość przyniesie kolejne gry z ich udziałem. Jak wiadomo, Marvel podpisał umowę z Microsoftem, której przedmiotem było udzielenie gigantowi z Redmont praw do stworzenia gry z gatunku MMO, w której wystąpią komiksowe postacie.