Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hi-Fi Rush

Lojalni fani Hi-Fi Rush oddają hołd grze na Steamie. Twórcy chwalą się liczbą nagród i wypuszczają ostatnią aktualizację

Marcin Przała, 16 maja 2024, 09:35

W obliczu zamknięcia Tango Gameworks fani przeprowadzili akcję wystawiania na Steamie pozytywnych recenzji dla Hi-Fi Rush. Twórcy nie kryją frustracji z powodu ostatnich ruchów Microsoftu i publikują ostatni update.

„To już nie Xbox, a Microsoft Gaming”. Weterani marki tłumaczą ostatnie zwolnienia

Jakub Błażewicz, 10 maja 2024, 10:07

Jeszcze przed ogłoszeniem kolejnych zwolnień weterani Xboxa potwierdzili, że obecnie szefowie Microsoftu zaczęli bardziej ingerować w dział gier spółki.

„Potrzebujemy mniejszych gier, które przyniosą nam prestiż i nagrody”. Ta deklaracja szefa Xbox Game Studios zaskoczyła nie tylko twórców Hi-Fi Rush

Jakub Błażewicz, 9 maja 2024, 10:36

Matt Booty z Xbox Game Studios uważa, że Microsoft potrzebuje małych i prestiżowych gier. Takich jak Hi-Fi Rush, którego twórcy zostali zamknięci w ramach ostatniej fali zwolnień.

Ostatnie słowa twórców Redfall i Hi-Fi Rush oraz Shinjiego Mikamiego. Gracze po 2559 dniach tracą nadzieję na zapowiedź Prey 2

Adrian Werner, 9 maja 2024, 07:46

Czołowi deweloperzy Arkane Austin i Tango Gameworks pożegnali się z tymi studiami po ich zamknięciu przez Microsoft. Z kolei fani zaczęli godzić się z tym, że Prey 2 nigdy nie powstanie.

Humble Choice na maj 2024 to kusząca oferta. Za cztery dyszki można zgarnąć m.in. Hi-Fi Rush i Yakuzę: Like a Dragon

Zuzanna Domeradzka, 7 maja 2024, 20:41

Humble Choice na maj 2024 oferuje zestaw 8 gier. Wśród nich znalazły się takie tytuły, jak Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi Rush i Steelrising.

„To pie****ny cios w plecy”, szef Arkane Lyon wystosował dramatyczny apel po dużych zwolnieniach w Microsofcie. Branża opłakuje twórców Hi-Fi Rush

Zuzanna Domeradzka, 7 maja 2024, 19:36

Informacja o zamknięciu przez Microsoft 4 kolejnych studiów deweloperskich została bardzo negatywnie przyjęta przez społeczność. Wściekły jest m.in. szef Arkane Lyon.

Ostre cięcia w Bethesdzie. Microsoft zamknął studia, które dały nam Hi-Fi Rush i Redfall

Marcin Bukowski, 7 maja 2024, 16:24

Microsoft przeprowadził zwolnienia w studiach należących do Bethesdy, przy okazji zamykając kilka z nich, w tym twórców Hi-Fi Rush oraz Redfalla.

Lista exclusive'ów Xboxa, które trafią na PS5, PS4 i Switcha. Hi-Fi Rush już dostępne

Adrian Werner, 19 marca 2024, 08:49

Firma Microsoft przenosi na konsole Sony i Nintendo swoje cztery exclusive'y. Wśród nich są dwie duże produkcje sieciowe i dwie małe perełki.

Hi-Fi Rush, nieoczekiwany hit 2023 roku z PC i Xboxa, może jednak trafić na PS5

Adrian Werner, 2 lutego 2024, 11:05

Świeże doniesienia sugerują, że wbrew wcześniejszym spekulacjom przebojowe Hi-Fi Rush może jednak doczekać się także wersji na PlayStation 5 i Switcha.

Przebojowe Hi-Fi Rush ponoć zmierza na nową platformę. Posiadacze PS5 znów obejdą się smakiem [Aktualizacja #2]

Kamil Kleszyk, 8 stycznia 2024, 22:47

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji, hitowa produkcja Hi-Fi Rush może trafić w tym roku na konsolę Nintendo Switch.

Hit stycznia z wieloma nowościami; „naprawdę przetestują Wasze umiejętności”

Krystian Pieniążek, 6 lipca 2023, 09:43

Studio Tango Gameworks udostępniło rozbudowaną aktualizację do gry Hi-Fi Rush. Arcade Challenge! Update! wprowadza dwa nowe tryby gry, a także bonusowe wyzwania i rozmaite nagrody.

Gry na PC nie działają jak powinny, twórcy wskazują przyczyny problematycznych portów

Adrian Werner, 20 czerwca 2023, 11:27

W sieci pojawił się ciekawy artykuł, w którym deweloperzy wytłumaczyli powody niskiej jakości wielu tegorocznych konwersji gier na PC oraz metody, jakie można wykorzystać, aby tego uniknąć.

Niespodziewany hit ponoć na siebie nie zarobił; Microsoft próbuje zaprzeczać

Agnieszka Adamus, 21 kwietnia 2023, 20:14

Według najnowszych pogłosek Hi-Fi Rush miało na siebie nie zarobić. Microsoft próbuje dementować te doniesienia. To jednak tylko część problemów firmy.

Niechciana gra wśród topowych premier stycznia na Steam

Adrian Werner, 2 marca 2023, 11:56

Wśród największych premier stycznia na Steamie znalazła się mocno krytykowana gra Forspoken. Wyśmienicie poradził sobie również remake Dead Space oraz sieciówka o przygodach małp.

Plotki o The Evil Within 3, źródłem jest easter egg z tegorocznego hitu

Marcin Przała, 13 lutego 2023, 12:16

Społeczność graczy spekuluje, że mały easter egg występujący w najnowszej grze studia Tango Gameworks może zwiastować powrót marki The Evil Within.

Ta gra pojawiła się znikąd, a może być największym zaskoczeniem 2023 roku

Paweł Woźniak, 2 lutego 2023, 16:17

Jeszcze parę tygodniu temu nikt nie wiedział o istnieniu Hi-Fi Rush, a dziś ta gra cieszy się ciepłymi opiniami na całym na świecie. I szczerze mówiąc, rozumiem dlaczego. To produkcja, za którą stoją serce i oryginalna wizja. Prawdziwe zaskoczenie.

Skąd Microsoft wziął swój ostatni niespodziewany hit? Twórca wyjaśnia

Hubert Śledziewski, 27 stycznia 2023, 20:55

Hi-Fi Rush wzięło nas z zaskoczenia, lecz historia gry sięga 2017 roku. „To moja wymarzona produkcja” – stwierdził reżyser najnowszego hitu Microsoftu.

Niespodzianka Microsoftu nieoczekiwanym hitem stycznia [Aktualizacja]

Jakub Błażewicz, 26 stycznia 2023, 10:10

Hi-Fi RUSH pojawiło się niespodziewanie nie tylko na pokazie Developer_Direct. Nowa gra twórców Ghostwire: Tokyo od razu trafiła na Xboxy i PC oraz do usługi Game Pass.