Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Two Point Campus

Dziś premiera Two Point Campus; gra cieszy się sporą popularnością

ZuzoliK, 9 sierpnia 2022, 20:41

Dziś swoją premierę ma Two Point Campus - humorystyczna strategia ekonomiczna o prowadzeniu własnego uniwersytetu. Następca Two Point Hospital od razu przyciągnął do siebie tysiące graczy.

Nowości na Steam. W tym tygodniu zagramy w największy exclusive PlayStation

Adrian Werner, 8 sierpnia 2022, 08:13

Ten tydzień na Steamie zaoferuje nam masę wrażeń. Zagramy w pecetową wersję Marvel's Spider-Man, prolog obiecującej polskiej platformówki, jak również w dwie wyczekiwane strategie: Farthest Frontier oraz Two Point Campus.

Two Point Campus powalczy o tytuł strategii roku; są recenzje

hexx0, 4 sierpnia 2022, 19:03

Pierwsze recenzje sugerują, że Two Point Campus od Two Point Studios jest na tyle dobrą grą, iż może powalczyć o tytuł najlepszej strategii 2022 roku. Najniższe oceny produkcji to „siódemki”.

Ta gra sprawi, że będziecie chcieli wrócić na studia

Przemysław Dygas, 4 sierpnia 2022, 15:03

Two Point Campus to strategia ekonomiczna, która w większym stopniu stawia na humor i czystą rozrywkę niż na analizę zysków i strat. Mimo to powinna przypaść do gustu zarówno fanom tycoonów, jak i graczom niezaznajomionym z tym gatunkiem.

Pojechałam grać w Two Point Campus. Dostałam nagrodę za unieszczęśliwienie studentów

Julia Dragović, 26 maja 2022, 15:25

Miałam tę okazję i przyjemność, by wziąć udział w evencie organizowanym przez firmę Two Point Studios i pograć trochę w jej nadchodzącą strategię, Two Point Campus. Bawiłam się przednio, mimo że unieszczęśliwiłam studentów mojego cyfrowego uniwerka.

Obiecująca strategia Two Point Campus opóźniona o 84 dni

Agnieszka Adamus, 6 kwietnia 2022, 17:43

Premiera Two Point Campus została opóźniona. Strategia trafi w nasze ręce niecałe trzy miesiące później niż pierwotnie zakładano.

Two Point Campus z datą premiery i niską ceną; znamy wymagania sprzętowe na PC

hexx0, 27 stycznia 2022, 17:49

Studio Two Point i firma Sega ujawniły datę premiery gry Two Point Campus. Od debiutu tytuł będzie dostępny w usłudze Xbox/PC Game Pass. Otrzymaliśmy też nowy trailer, garść screenów i możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Two Point Campus - Microsoft Store ujawnił następcę Two Point Hospital

hexx0, 31 maja 2021, 12:27

W Microsoft Store pojawiła się karta gry Two Point Campus od firmy Sega i studia Two Point, będącej prawdopodobnie uniwersytecką wersją Two Point Hospital.