Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Midnight Club 3: DUB Edition

Max Payne 2, GTA: Liberty City Stories i inne klasyki Rockstara zmierzają na PlayStation 4

Adrian Werner, 30 września 2017, 14:47

Dzięki bazie danych grupy ESRB dowiedzieliśmy się, że na PlayStation 4 zmierzają cztery klasyczne produkcje wydane przez firmę Rockstar w postaci Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories oraz Midnight Club 3: DUB Edition.

Problemów Rockstar San Diego ciąg dalszy. Przyszłość serii Midnight Club zagrożona?!

omadaha, 12 stycznia 2010, 11:25

Dopiero co informowaliśmy was o kłopotach jakie wyniknęły w oddziale Rockstara zlokalizowanym w San Diego (w związku z listem opublikowanym przez żony jego pracowników, w którym oskarżyły one firmę Rockstar o złe traktowanie ich mężów), a już docierają do nas kolejne informacje o problemach, z jakimi od dłuższego czasu musi borykać się to studio.

Nowa gra z cyklu Midnight Club w produkcji

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 16:18

Zapoczątkowana siedem lat temu seria Midnight Club będzie kontynuowana – zapowiedziała dziś firma Rockstar Games, Inc. Czwarta odsłona cyklu, która przeniesie nas na ulice amerykańskiego miasta Los Angeles, zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

THQ otworzyło nowe studio developerskie

Metatron, 19 lipca 2006, 09:23

THQ Inc. powołało do życia nowe studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier na konsole nowej generacji. Studio nazywa się Incinerator i swoją siedzibę ma w mieście Carlsbad w Kalifornii.

Jest zysk, czyli wyniki finansowe Take-Two za ostatni rok fiskalny

ComCo, 6 stycznia 2006, 11:10

Konwersja Liberty City Stories z handhelda PSP na konsolę stacjonarną PlayStation 2 i developing kolejnej części cyklu GTA to nie jedyne wieści, które ostatnio „wypłynęły” z firmy Take-Two Interactive. Jej przedstawiciele opublikowali również raport finansowy za ostatni rok fiskalny, a także ujawnili część swoich planów na przyszłość.

Kiedy zagramy w Midnight Club 3: DUB Edition?

eLKaeR, 7 lutego 2005, 13:35

Juiced, Forza Motorsport, Enthusia Professional Racing i przede wszystkim Gran Turismo 4 – oto tylko niektóre szumnie zapowiadane wyścigi samochodowe, mające pojawić się w bieżącym roku w sprzedaży. Na pewno walkę o klienta nawiąże z rzeczonymi pozycjami gra, zatytułowana Midnight Club 3: DUB Edition. Pracownicy Rockstar Games sprecyzowali właśnie datę rynkowej premiery swojego nowego dzieła.

Coraz więcej gier na PSP

Elrond, 11 stycznia 2005, 10:06

Trzeba przyznać, iż gracze, którzy zakupili bądź planują zakup konsoli Sony PSP, nie będą narzekać na ilość i jakość gier przeznaczonych dla tego systemu tuż po jego premierze w USA oraz Europie. Do projektów firm Activision oraz EA dołączą dwie gry ze stajni Rockstar Games.

Czym na trasę w Midnight Club 3: DUB Edition?

[email protected], 7 grudnia 2004, 18:16

Na początku maja bieżącego roku korporacja Rockstar Games zapowiedziała grę Midnight Club 3: DUB Edition. Dziś natomiast ujawniono szczegółową listę pojazdów, które będą dostępne w kolejnej zręcznościowej produkcji wyścigowej dedykowanej konsolom PlayStation 2 i Xbox.

Rockstar Games anonsuje Midnight Club 3: DUB Edition!

Phoenix, 7 maja 2004, 15:05

Fani wyścigów zapewne wiedzą, co nastąpiło 1 lipca 2003 na rynku gier video. Tym, którzy takowej wiedzy nie posiadają pragnę oznajmić, iż dnia tego swój światowy debiut miała doskonała gra przynależąca do wymienionego wyżej gatunku i nosząca tytuł Midnight Club II. Dla zagorzałych wielbicieli oraz nowicjuszy tego rodzaju produktów mam niezwykle miłą nowinę. Otóż korporacja Rockstar Games podała do informacji publicznej wiadomość, iż oddział Rockstar San Diego we współpracy z amerykańskim magazynem DUB tworzy produkt Midnight Club 3: DUB Edition. Ja pomimo faktu, że do oddanych miłośników komputerowych „śmigałek” nie należę z dużym zaciekawieniem zapoznawałem się z tą nowiną, którą obecnie pragnę przedstawić również Wam.