Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Auta

Zapowiedziano grę na podstawie filmu Auta 2

Sarge, 15 lutego 2011, 09:25

Firma Disney Interactive Studios ogłosiła, że trwają prace nad Cars 2: The Video Game – grą na podstawie nadchodzącego filmu znanego u nas pod nazwą Auta 2. Tytuł pozwoli przenieść się do znanego uniwersum i zostanie skierowany przede wszystkim w stronę młodszych graczy.

Studio odpowiedzialne za Rise of Nations na sprzedaż

Maciej Śliwiński, 18 marca 2009, 10:21

Problemów THQ ciąg dalszy. Firma ogłosiła wczoraj, że związane z nią studio Big Huge Games, odpowiedzialne między innymi za przygotowanie świetnej serii gier RTS – Rise of Nations, zostanie wystawione pod młotek.

Disney ogłasza World of Cars Online

Filip „fsm” Grabski, 4 lutego 2009, 14:10

Ludzi, którzy doceniają filmową pracę studia Pixar, jest wielu – i z pewnością niejeden z nich z chęcią zanurzy się w kreskówkowym świecie sieciowych wyścigów i poznawania nowych znajomych w grze World of Cars Online.

THQ jest dobrej myśli, pomimo straty 9,3 miliona dolarów

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 19:00

Dzisiaj firma THQ ogłosiła, że w pierwszym kwartale jej roku fiskalnego 2008 odnotowała stratę na poziomie ponad dziewięciu milionów USD. Co ciekawe, szefostwo firmy nie martwi taki stan rzeczy i spodziewa się sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Cars doczeka się kontynuacji

Vercetti, 10 kwietnia 2007, 14:50

Młodsi czytelnicy naszego serwisu z pewnością doskonale pamiętają ubiegłoroczne wyścigi o nazwie Cars (Auta), które bazowały na filmie o tym samym tytule, stworzonym przez znane studio Pixar na zlecenie Disney'a. Okazało się, że gra odniosła na tyle duży sukces komercyjny, że jej wydawca, koncern THQ zdecydował się na wypuszczenie sequela dzieła, wykreowanego przez ekipę Rainbow Studios.

Demo Cars już na Xbox Live Marketplace

Jiker, 17 listopada 2006, 10:02

Wczoraj w godzinach wieczornych wszyscy właściciele podłączonych do sieci Xboksów 360 mogli rozpocząć pobieranie najnowszej wersji demonstracyjnej, opublikowanej na Xbox Live Marketplace. Tym razem sprawa ta dotyczy gry Cars.

Poradnik: Auta

Redakcja GRYOnline.pl, 21 sierpnia 2006, 20:03

Grasz w Auta? Świetnie się składa, gdyż chciałbym powitać Cię w poradniku poświeconym tej produkcji, w którym mam nadzieje znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Rady zostały podzielone na trzy główne działy, odpowiednio relacjonujące przebieg licznie czekających Cię wyścigów, cech charakterystycznych sezonu o Złoty Tłok oraz wybrane minigry

Amerykańskie Auta w sprzedaży

Thorwalian, 7 czerwca 2006, 10:54

Wczoraj, na trzy dni przed amerykańską premierą pełnometrażowego filmu animowanego Auta, swój debiut zaliczyła komputerowa adaptacja tego największego w tym roku przedsięwzięcia Walta Disneya i studia Pixar. O fakcie tym, w specjalnym oświadczeniu prasowym, poinformował wydawca programu, firma THQ.

THQ zapowiada Cars

Jiker, 8 lutego 2006, 13:35

Koncern THQ przedstawił pierwsze informacje na temat gry Cars, powstającej w oparciu o najnowszą animację komputerową studia Pixar, której światowa premiera nastąpi 9 czerwca.