Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Madden NFL 20

EA znów pozwane. Poszło o zmiany poziomu trudności w FUT

Entelarmer, 12 listopada 2020, 13:58

Pojawiły się doniesienia o kolejnym pozwie wobec Electronic Arts w związku z trybem Ultimate Team. Tym razem firmę oskarżono o nieinformowanie graczy o systemie dynamicznego dostosowania poziomu trudności, który ma zachęcać do korzystania z mikrotransakcji w grach z serii FIFA, Madden NFL oraz NHL.

Kolejny pozew przeciwko EA. Ultimate Team w seriach FIFA i Madden to hazard

Entelarmer, 17 sierpnia 2020, 21:09

Firma Electronic Arts została pozwana w Kalifornii w związku z pakietami Ultimate Team w grach z serii FIFA oraz Madden. Zdaniem powodu te de facto lootboksy to nic innego jak zakłady losowe, a więc przykład nielegalnego w tym stanie hazardu.

EA nie wydaje nowych hitów, a i tak zarabia jak szalone

Adrian Werner, 31 lipca 2020, 11:59

Pomimo braku dużych premier miniony kwartał był rekordowym pod względem finansowym dla Electronic Arts. Sukces ten wynika m.in. ze zwiększonego zainteresowania grami FIFA 20, Madden NFL 20 oraz Apex Legends.

EA zbija fortunę na mikropłatnościach

Adrian Werner, 31 stycznia 2020, 09:00

Firma Electronic Arts poinformowała, że w ostatnim kwartale 2019 roku zarobiła prawie miliard dolarów na mikropłatnościach. Odpowiadają one za ponad połowę wszystkich przychodów wydawcy.

Data BlizzConu 2019, premiera SpellForce Heroes & Magic i inne wieści

AlexB, 26 kwietnia 2019, 14:26

Dziś piszemy o dacie kolejnej edycji imprezy BlizzCon, zapowiedzi tegorocznej odsłony cyklu Madden NFL oraz premierze mobilnego SpellForce: Heroes & Magic. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.