Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Eye of Judgment

Sony odetnie wsparcie dla sieciowego trybu z The Eye of Judgment

Hed, 3 lipca 2010, 11:52

Firma Sony Computer Entertainment Europe poinformowała, że wsparcie dla sieciowej rozgrywki z gry karcianej The Eye of Judgment zostanie wstrzymane z dniem 30 września tego roku. Gracze nadal będą mogli bawić się w nietypową i dobrze ocenianą produkcję w pojedynkę, ale niestety nie zmierzą się już ze sobą za pośrednictwem Internetu.

PSP otrzyma własną wersję karcianki The Eye of Judgment

Jiker, 22 grudnia 2009, 09:37

Wiosną przyszłego roku posiadacze przenośnej konsoli PSP otrzymają szansę zagrania w specjalną wersję karcianki The Eye of Judgment (wydanej na PlayStation 3 w 2007 roku). Produkcja o podtytule Legends zostanie opublikowana wyłącznie w wersji cyfrowej, za pośrednictwem PlayStation Store i będzie umożliwiać m.in. toczenie sieciowych pojedynków.

Wieści ze świata (Puzzle Quest 2, Yakuza 3, EVE Online) 1/12/09

Jiker, 1 grudnia 2009, 12:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: plotki o europejskiej premierze Yakuza 3, zapowiedź Puzzle Quest 2, zapowiedzi Video Game Awards 2009, premiera jedenastego dodatku do EVE Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Karty do gry Eye of Judgment możliwe do podrobienia

Metatron, 26 października 2007, 13:59

Eye of Judgment to ciekawa produkcja na PS3, która niedawno zadebiutowała na rynku. Jest to stworzona we współpracy z Wizards of the Coast (m.in. Magic the Gathering) gra karciana, w której prawdziwe karty odczytywane są przez znajdującą się w zestawie kamerę, a to, co reprezentują, przedstawiane jest na ekranie. Według wcześniejszych zapowiedzi karty miały być nie do podrobienia...

Amerykańska premiera gry karcianej The Eye of Jugdment 23 października

Jiker, 21 września 2007, 17:47

Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment ujawnił dokładne informacje poświęcone amerykańskiej premierze gry karcianej o tytule The Eye of Judgment – pierwszej tego typu pozycji przeznaczonej dla konsoli PlayStation 3.

Znamy daty europejskich premier jesiennych hitów Sony

Metatron, 17 sierpnia 2007, 12:22

Posiadacze PS3 do tej pory nie mogli cieszyć się zbyt wielkim wyborem dobrych tytułów. Wiedzieli jednak, że jesień przyniesie sporo potencjalnych hitów z wewnętrznych studiów Sony. Nie były mimo wszystko znane dokładne daty ich premier. W końcu, jak donosi serwis Gaers Creed, Sony ujawniło, kiedy wyczekiwane pozycje zadebiutują w Europie.

Nagrody Best of TGS rozdane

Metatron, 24 września 2006, 20:38

Organizatorzy Tokyo Game Show przyznali nagrody poszczególnym grom zaprezentowanym podczas targów. Nikogo chyba nie zdziwi, że najwięcej wyróżnień otrzymały produkty Sony. W końcu zwyczajowo już japońskie targi zdominowane są przez tego producenta.

The Eye of Judgment, czyli rozgrywka a la Magic: The Gathering przy użyciu kamery EyeToy

eLKaeR, 9 maja 2006, 10:55

Wzorem PlayStation 2 również do PlayStation 3 będzie można podłączyć cyfrową kamerę EyeToy. Znakomity użytek ma zrobić z niej gra o nazwie The Eye of Judgment, opracowywana przez dalekowschodni oddział korporacji Sony Computer Entertainment. Gotowy produkt zadebiutuje najpierw w Kraju Kwitnącej Wiśni, aby później trafić poza granice Japonii ku uciesze entuzjastów logiki i taktyki.