Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Worms 4: Totalna Rozwałka

Kolejny zwiastun Worms: Ultimate Mayhem i data premiery wersji PC

Taven, 20 września 2011, 12:00

Wiemy już, kiedy w Worms: Ultimate Mayhem będą mogli zagrać posiadacze komputerów osobistych. Gra będzie dostępna dzięki platformie Steam 28 września. Tymczasem Team 17 udostępniło jej kolejny zwiastun.

Worms Ultimate Mayhem – kompilacja przygód robali oficjalnie zapowiedziana

Olek, 27 lipca 2011, 20:33

Deweloperzy ze studia Team 17 szykują niespodziankę dla fanów serii Worms. Jeszcze w tym roku ukaże się Worms Ultimate Mayhem - kompilacja zremasterowanych gier Worms 3D i Worms 4: Totalna Rozwałka. Tytuł wydany zostanie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

THQ zapowiada Wormsy na Wii

Metatron, 31 sierpnia 2007, 12:22

Firma THQ zapowiedziała kolejną część Wormsów. Tym razem wojowniczymi robaczkami pogramy na konsoli Wii. Deweloperzy z Team17 obiecują, że w tej odsłonie serii doczekamy się wielu zmian. Akcja gry zostanie osadzona w sceneriach znanych z filmów s-f, odwiedzimy sześć planet i weźmiemy udział w licznych mini-gierkach.

Robaki przypuszczają szturm na telefony komórkowe

Kaiser, 24 kwietnia 2007, 09:45

Tytuł Człowieka Roku magazynku Time jest jedną z bardziej prestiżowych nagród, przyznawaną jak się ostatnio okazuje nie tylko osobom ze świata społeczno-politycznego. Już po raz trzeci nominacja trafia do osoby bezpośrednio związanej z elektroniczną rozrywką. W 2004 roku był to Ken Kutaragi, powszechnie uważany za ojca konsol marki Sony, a dwanaście miesięcy później wśród zaproponowanych znalazło się trio twórców Halo. Obecnie w gronie polityków, naukowców i artystów usytuował się Shigeru Miyamoto.

Konsola Xbox 360 zostanie zarobaczona

eLKaeR, 9 listopada 2006, 08:44

Trójwymiarowe odsłony cyklu Worms, wydawane ostatnimi czasy, uznawane są przez wielu graczy za niekanoniczne. Według tych osób normalnym środowiskiem dla "Robaków" jest bowiem przestrzeń 2D. Właśnie takich fanów staroszkolnej grafiki zainteresuje zapewne nowa odsłona serii Worms, dedykowana wyłącznie platformie Xbox 360.

Worms Open Warfare pojawi się już w pierwszym kwartale 2006

eLKaeR, 5 stycznia 2006, 09:09

Ostatnimi czasy sympatycznych bohaterów gier z cyklu Worms oglądaliśmy w całkowicie trójwymiarowym świecie, co niekoniecznie przypadło do gustu tzw. starym wyjadaczom. Różowi awanturnicy powrócą jednak wkrótce do klasycznej płaskiej rzeczywistości (vide m.in. Worms: Armageddon) w pozycji, zatytułowanej Worms Open Warfare.

Konkurs Worms 4: Totalna Rozwałka - gra za friko! zakończony

Solnica, 17 października 2005, 12:38

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Worms 4: Totalna Rozwałka. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Worms: Totalna Rozwałka - gra za friko!

Solnica, 12 października 2005, 11:39

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Worms 4: Totalna Rozwałka. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Poradnik: Worms 4: Totalna Rozwałka

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2005, 17:06

Poradnik do „Worms 4: Totalna Rozwałka” zawiera omówienie poszczególnych trybów gry, szeroki opis i zastosowanie broni, porady odnoszące się do sterowania; opis, szczegółowe plany i taktyki do wszystkich misji i wiele więcej.

Czas rozpocząć kolejne polowanie na robaki, czyli Worms 4: Mayhem w sprzedaży

ComCo, 30 lipca 2005, 11:25

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kolejna odsłona popularnej serii Worms o podtytule Mayhem trafiła wczoraj na sklepowe półki w Wielkiej Brytanii. Całość dostępna jest wersjach przeznaczonych na komputery klasy PC oraz konsole: PlayStation 2 oraz Xbox. Aby uczcić fakt premiery najnowszych „robaków”, korporacja Codemasters przygotowała dla fanów multiplayerowe demo swojej produkcji.