Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Forgotten City

The Forgotten City - następca moda do Skyrima zachwycił graczy na Steamie

Adrian Werner, 24 września 2021, 09:33

The Forgotten City, czyli projekt będący komercyjnym następcą popularnego moda do The Elder Scrolls V: Skyrim, zachwycił użytkowników Steama. To jedna z najwyżej ocenianych przez graczy gier tego roku.

The Forgotten City - mod do Skyrima, który wyewoluował w grę, zbiera świetne recenzje

Przemysław Dygas, 28 lipca 2021, 10:20

The Forgotten City zbiera świetne recenzje. Gra studia Modern Storyteller udowadnia, że niektóre mody mają potencjał, by stać się samodzielnymi produkcjami.

The Forgotten City - samodzielna wersja moda do Skyrima z dokładną datą premiery

AlexB, 15 czerwca 2021, 17:39

Studio Modern Storyteller ogłosiło, że jego dość nietypowa przygodówka The Forgotten City, która narodziła się jako modyfikacja do The Elder Scrolls 5: Skyrim, ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S 28 lipca bieżącego roku. Nieco później pojawi się także wersja na Nintendo Switch.

The Forgotten City zadebiutuje także na konsolach nowej generacji; premiera latem

Qskan, 15 kwietnia 2021, 10:56

The Forgotten City, gra, która zaczynała jako modyfikacja do Skyrima, trafi nie tylko na PC i Xboksa One, ale też na XSX/S, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch. Na nowo opublikowanym zwiastunie podano także, że premiera odbędzie się latem 2021 roku.

Samodzielna wersja popularnego moda do Skyrima z nowym zwiastunem

AlexB, 15 czerwca 2020, 11:01

Otrzymaliśmy nowy zwiastun gry The Forgotten City od studia Modern Storyteller. Ta pierwszoosobowa przygodówka z elementami akcji, będąca samodzielną wersją modyfikacji do Skyrima, zadebiutuje na PC oraz Xboksie One zimą tego roku.

The Forgotten City - rewelacyjny mod do Skyrima stanie się samodzielną grą

AlexB, 13 czerwca 2018, 11:16

The Forgotten City, czyli popularny mod do The Elder Scrolls V: Skyrim, pojawi się na rynku jako oddzielna gra. Tytuł będzie działał na silniku Unreal Engine 4 i zadebiutuje w przyszłym roku.