Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SSX On Tour

Electronic Arts pracuje nad nową odsłoną cyklu SSX?

Jiker, 8 grudnia 2010, 11:35

Serwis Kotaku dotarł do interesujących plotek, z których wynika, że EA Canada już od ponad dwóch lat pracuje nad nową odsłoną serii SSX, pozwalającej wcielić się w walczących z grawitacją snowboarderów i narciarzy freestyle’owych (wprowadzonych w SSX On Tour). Produkcja miałaby zostać wydana w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Stronghold 3) 9/11/10

Jiker, 9 listopada 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konkursie dla fanów Stronghold 3, liście Trofeów w Gran Turismo 5, a także grze reżysera Guillermo del Toro. Zapraszamy do lektury.

Mamy pierwsze screenshoty z SSX Blur i nie tylko

eLKaeR, 6 grudnia 2006, 15:55

Tytuł nowej gry z przebojowej serii SSX przedstawiliśmy Szanownym Czytelnikom już wczoraj. Dziś natomiast dysponujemy świeżymi informacjami na temat nadchodzącego produktu, udostępnionymi przez korporację Electronic Arts. Przy okazji chcielibyśmy zaprezentować Wam pierwsze zrzuty ekranowe, ukazujące wygląd oprawy graficznej w tej dobrze zapowiadającej się pozycji dla konsoli Wii.

SSX dla Wii to SSX Blur

eLKaeR, 5 grudnia 2006, 07:44

Jeszcze tylko trzy dni i w Polsce pojawi się wreszcie oficjalnie najnowsza konsola ze stajni Nintendo. Mowa oczywiście o platformie Wii, ku której zmierza sporo ciekawych gier. Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że wiceprezes korporacji Electronic Arts potwierdził developing gry z bestsellerowego cyklu SSX, przeznaczonej dla omawianej konsoli. Dziś wiemy więcej na niniejszy temat.

SSX zmierza na Nintendo Wii

Jiker, 28 listopada 2006, 11:49

John Schappert, wiceprezes firmy Electronic Arts, poinformował w wywiadzie udzielonym serwisowi GameSpot, że w niedalekiej przyszłości trafi na rynek kolejna odsłona serii SSX przygotowana specjalnie dla konsoli Nintendo Wii.

41 utworów z różnych gatunków muzycznych w SSX on Tour

Krystian Smoszna, 13 września 2005, 07:04

Koncern Electronic Arts zdradził szczegóły dotyczące ścieżki dźwiękowej nowej gry z cyklu SSX, zatytułowanej SSX on Tour. W programie usłyszymy czterdzieści jeden utworów reprezentujących rozmaite style muzyczne – począwszy od hip hopu, na heavy metalu skończywszy.

Jak będzie wyglądać SSX 4, czyli SSX On Tour?

eLKaeR, 5 maja 2005, 07:44

Na Kasprowym Wierchu leży jeszcze ponad metr śniegu, więc amatorzy jazdy na nartach i snowboardzie teoretycznie mogą tam szusować. Tymczasem firma Electronic Arts postanowiła nareszcie pokazać entuzjastom elektronicznej rozrywki, jak będzie wyglądać czwarta część popularnego cyklu SSX, o której pisaliśmy 12 kwietnia 2005. Premiera pełnej wersji nastąpi już jesienią bieżącego roku.