Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blitz: The League II

Gry, których nie kupuj swoim dzieciom!

Hed, 25 listopada 2008, 14:05

Miłośnicy gier od zawsze narażeni byli na kontrowersyjne treści. Amerykański National Institute on Media and the Family, ogłosił właśnie listę wydanych w tym roku gier, które prezentują złe treści i nie nadają się kompletnie dla młodszych użytkowników. Zaprezentowano także zestaw produkcji oferujących treści pozytywne i twórcze. Ile z Twoich ulubionych gier znajduje się na listach?

Premiery gier w Polsce (17-23 listopada)

Vercetti, 24 listopada 2008, 22:14

Magiczna bariera została przekroczona. W ubiegłym tygodniu na polski rynek trafiło ponad 20 nowych gier, w tym kilka szczególnie oczekiwanych perełek – Left 4 Dead, Need for Speed: Undercover oraz najnowszy Football Manager. Jak co poniedziałek, zapraszamy do zapoznania się z listą produktów, które powędrowały ostatnio na półki krajowych sklepów.

Midway notuje kolejne straty

Hed, 11 listopada 2008, 13:10

Firma Midway, znana z wielu marek ściśle kojarzonych z rozrywką elektroniczną, ma spore problemy finansowe nie od dziś. Z ogłoszonych wyników finansowych za trzeci kwartał biznesowy 2008 roku wynika, że jest coraz gorzej. Pomimo sporych strat, część analiz wskazuje, że być może nie oznaczają one końca tego producenta i wydawcy, który na najbliższe miesiące szykuje kilka mocnych tytułów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 października 2008)

Jiker, 14 października 2008, 10:14

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zapisujemy się na beta-testy Champions Online, bierzemy udział w betach Call of Duty: World at War i StarGate Worlds, zagrywamy się w demonstrację nowego Brothers in Arms, czekamy na premierę TrackMania DS. Zapraszamy do lektury.

Midway zwalnia pracowników - co z projektami?

Hed, 12 sierpnia 2008, 10:30

Midway problemy finansowe ma nie od dziś. W zeszłym roku firma odnotowała stratę prawie stu milionów dolarów. Ponadto, w pierwszym kwartale 2008, Midway stracił już prawie 35 milionów dolarów. Mimo zapowiedzi nowych projektów, mających pozwolić na wyjście z dołka, doszło do poważnej redukcji personelu w jednym z oddziałów tego koncernu. Jakie projekty są zagrożone?

Midway na targach E3 2008

Filip „fsm” Grabski, 10 lipca 2008, 15:23

Targi E3 w nowej formule startują już po weekendzie w Los Angeles. Przedstawiciele branży zapoznają się na nich z produkcjami, które wymieniane są na zwyczajowych listach, publikowanych przed kalifornijską imprezą.

Pierwsze informacje o Blitz: The League II

ult, 9 lipca 2008, 10:43

Znane są pierwsze konkrety, dotyczące Blitz: The League II, zręcznościowej gry sportowej, której producentem jest Midway, firma odpowiedzialna m.in za stworzenie serii Mortal Kombat.

Zapowiedziano kontynuację Blitz: The League

Von Zay, 20 kwietnia 2008, 19:40

Na jesień roku 2008 Midway zapowiedział wypuszczenie gry Blitz: The League 2, kontynuacji traktującego futbol amerykański z lekkim przymrużeniem oka tytułu wydanego w 2005.