Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Regalia: Of Men and Monarchs

Darmowe nowości w Dying Light, 13 nowych aut w Gran Turismo Sport i inne wieści

Movis, 29 marca 2018, 13:56

Dziś piszemy o dużym zastrzyku darmowych nowości do Dying Light, nieodpłatnym dodatku do Gran Turismo Sport z 13 samochodami i kolejnym torem oraz planie premier Regalia: Royal Edition na PS4, Nintendo Switch i XONE. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Regalia: Of Men and Monarchs zadebiutuje na konsolach w przyszłym roku

AlexB, 15 grudnia 2017, 10:55

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników wydanego w maju tego roku „polskiego jRPG-a”, czyli Regalia: Of Men and Monarchs. Tytuł pojawi się w pierwszym kwartale 2018 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch, opatrzony podtytułem Royal Edition.

Regalia: Of Men and Monarchs jedyną nowością w zestawieniu. Top Empik - tydzień 20 i 21

Przemysław Zamęcki, 30 maja 2017, 10:49

Seria The Sims nie zamierza odpuścić posiadaczom pecetów, a na horyzoncie nie ma wielu nowości, które mogłyby powalczyć o portfele klientów. Zapraszamy do najnowszego notowania hitów sieci salonów Empik.

Regalia: Of Men and Monarchs - polskie jRPG zadebiutowało na rynku

AlexB, 18 maja 2017, 14:44

Dziś swoją premierę ma gra Regalia: Of Men and Monarchs, prześmiewcze jRPG od polskiego studia Pixelated Milk. Tytuł aktualnie przeznaczony jest wyłącznie na PC, choć w planach są również wersje na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (27 lutego - 5 marca 2017 r.)

Adrian Werner, 6 marca 2017, 11:11

Miniony tydzień okazał się owocny dla polskiego rynku gier. Zapowiedziano grę We. the Revolution, poznaliśmy daty premier Beat Cop i Regalia: Of Men and Monarchs, obejrzeliśmy nowe materiały video z horroru Agony, a dzięki przyznaniu dotacji przez Ministerstwo Kultury dowiedzieliśmy się trochę o niezapowiedzianych projektach rodzimych deweloperów.

CDP.pl wchodzi na globalny rynek wydawniczy jako Klabater

Góral, 4 czerwca 2016, 14:02

Firma CDP.pl, obecnie znana przede wszystkim jako polski dystrybutor gier wideo, ujawniła, że zamierza wejść na globalny rynek jako wydawca produkcji niezależnych. W tym celu powołano specjalny oddział nazwany Klabater. Pierwsze tytuły, które zostaną przezeń wydane, to Alice VR, Symmetry, Regalia: Of Men and Monarchs oraz The Last Journey.

Regalia: Of Men and Monarchs - polskie jRPG ufundowane

Góral, 30 czerwca 2015, 18:52

W serwisie Kickstarter do najbliższego piątku potrwa jeszcze zbiórka pieniędzy na polskie jRPG Regalia: Of Men and Monarchs. Twórcom udało się już jednak zebrać ponad 60 tys. dolarów, dzięki czemu produkcja ukaże się na PC-tach w przyszłym roku i w 2017 roku na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.