Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Dimensions

Wieści ze świata (LEGO Dimensions, Battle.net) 24/10/2017

Movis, 24 października 2017, 11:04

Dziś piszemy o przedwczesnym zakończeniu wsparcia dla LEGO Dimensions i społecznościowych nowościach w aplikacji Battle.net. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

LEGO Dimensions goni grę FIFA 16. Top 10 UK (27 września - 3 października)

Przemysław Zamęcki, 5 października 2015, 13:30

FIFA 16 pozostaje w fotelu lidera, ale po piętach depcze jej LEGO Dimensions - kolejna gra z klockami, w której jednak główną atrakcją są tak naprawdę zabawki. Zobacz, jakie jeszcze gry w wersjach pudełkowych kupowali Brytyjczycy w ubiegłym tygodniu.

LEGO Dimensions oficjalnie potwierdzone

Pirlond, 9 kwietnia 2015, 17:50

Nie da się ukryć, że gry zintegrowane z zabawkami – a więc na przykład najnowsze odsłony Skylanders oraz dwie części Disney Infinity – cieszą się dosyć dużą popularnością i mogą zagwarantować ich twórcom potencjalnie duże zyski. Kawałek tortu w tym dosyć młodym rynku postanowili wykroić dla siebie Warner Bros. oraz Traveller’s Tales: obie firmy zapowiedziały LEGO Dimensions – produkcję, która opierać ma się na minifigurkach z duńskich klocków.

LEGO Dimensions wykorzysta interaktywne figurki LEGO

Góral, 22 marca 2015, 11:55

W serwisie VideoGamer pojawiły się kolejne informacje dotyczące szykowanej przez studio Traveller's Tales gry z serii LEGO, w której zostaną wykorzystane interaktywne figurki. Produkcja ukazać ma się w tym roku pod tytułem LEGO Dimensions.

LEGO w tym roku rzuci wyzwanie seriom Skylanders i Disney Infinity?

Góral, 17 marca 2015, 11:31

Według niepotwierdzonych informacji opublikowanych w serwisie VideoGamer, w tym roku studio Traveller's Tales wypuścić ma produkcję z interaktywnymi figurkami LEGO, która będzie bezpośrednim konkurentem serii Skylanders i Disney Infinity.