Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry LEGO Dimensions

To strona z ocenami gry LEGO Dimensions. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PS4 XONE X360 PS3 WiiU.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

X360
WiiU
PS4
XONE
PS3

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.10.2015 11:04
krakoos.xbox360
krakoos.xbox360
60
Introwertyk

Ciekawe, że nigdzie nie można znaleźć konkretnych informacji na temat tej gry. Tymczasem jest to ewidentne wyciąganie kasy od nieświadomych graczy. Owszem TT oddało do dyspozycji ciekawy projekt, ale za jaką cenę? Sam Starter kosztuje w UK 80 funtów, czyli prawie tyle, co moje 3 preordery (Fallout 4, Halo 5 i Star Wars za 90 funtów). Dostajemy za to jedynie pakiet startowy czyli okrojoną grę (więcej etapów trzeba będzie dokupić) oraz niewielką ilość bohaterów (których także trzeba dokupić). Mimo, iż gra zapowiada się świetnie, jej zawartość nijak nie odzwierciedla ceny jaką trzeba zapłacić za gotowy produkt.
Jestem ogromnym fanem LEGO i posiadam wszystkie gry serii, niestety pójście drogą Disney Infinity czy Skyladers uważam za niewłaściwe. Najgorsza w tym wszystkim jest pustka informacyjna. Gra, mimo swej ceny, zanotowała świetną sprzedaż i zastanawia mnie jaki odsetek graczy nie do końca wiedziało z czym mają do czynienia.