Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar twórcy Darksiders wskakuje na listę. Top 10 Steam (1 - 7 października)

Przemysław Zamęcki, 9 października 2017, 08:41

PUBG nie pozostawia złudzeń konkurencji i cały czas dzierży tytuł najlepiej sprzedającej się gry na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji w pecetowym świecie. Niżej na podium znalazło się Cuphead.

Wieści ze świata (Spellbound, Battle Chasers: Nightwar, The Culling) 3/10/2017

Movis, 3 października 2017, 11:58

Dziś piszemy o dalszych szczegółach RPG Spellbound (tytuł roboczy), decyzji Andrew House’a o opuszczeniu szeregów Sony Interactive Entertainment, premierze jRPG-a Battle Chasers: Nightwar i rychłym wyjściu gry The Culling z systemu Wczesnego Dostępu Steam. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS

AlexB, 13 kwietnia 2017, 13:38

Dziś w nocy miała miejsce kolejna edycja Nintendo Direct. Podczas konferencji gigant z Kioto ujawnił kilka szczegółów dotyczących gier nadchodzących na konsole Switch oraz 3DS. Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem wydarzenia, podczas którego m.in. zapowiedziano switchowe wersje gier takich jak PayDay 2 czy Battle Chasers: Nightwar.

Battle Chasers: Nightwar - zapis prezentacji ślicznego RPG od współautorów Darksiders

Adrian Werner, 19 czerwca 2016, 11:47

Zespół Airship Syndicate, założony przez kilku pracowników znanego z serii Darksiders studia Vigil Games, stawił się na targach E3 z grywalną wersją gry RPG Battle Chasers: Nightwar. Do sieci trafił właśnie zapis jej prezentacji i projekt wygląda na niej imponująco.

Elex wyjdzie w 2017 roku, SpellForce 3 i The Guild 3 jeszcze w 2016

Adrian Werner, 23 marca 2016, 12:28

Firma Nordic Games poinformowała, że gry Elex, Aquanox: Deep Descent i Battle Chasers: Nightwar ukażą się dopiero w 2017 r. Natomiast jeszcze w tym roku zagramy m.in. w SpellForce 3 i The Guild 3.

Battle Chasers: Nightwar twórców Darksiders trafiło na Kickstartera

Renox, 8 września 2015, 18:37

Battle Chasers: Nightwar, klimatyczne RPG akcji tworzone przez byłych twórców serii Darksiders, trafiło na Kickstartera. Deweloperzy proszą tym samym fanów o stosowne wsparcie finansowe, chcąc w ostatecznym rozrachunku zebrać przynajmniej 500 tysięcy dolarów. Premiera tego tytułu przewidziana została na grudzień 2016 roku.

Battle Chasers nową grą współtwórców serii Darksiders

Pirlond, 26 lutego 2015, 18:55

Składające się z osób odpowiedzialnych za powstanie serii Darksiders studio Airship Syndicate zapowiedziało swój debiutancki projekt. Gra będzie oparta na serii komiksów Battle Chasers stworzonych przez jednego ze współzałożycieli firmy – Joego Madureirę