Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Consortium: The Tower

Wieści ze świata (BlizzCon 2016, Rocket League, Consortium: The Tower) 7/4/2016

Draug, 7 kwietnia 2016, 14:49

Dziś piszemy o zapowiedzi imprezy BlizzCon 2016, dacie premiery pudełkowego wydania Rocket League i starcie drugiej zbiórki pieniędzy na Consortium: The Tower. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Consortium: The Tower – gra łącząca Deus Ex i „Szklaną pułapkę” walczy o fundusze

Hed, 19 stycznia 2016, 09:30

Na Kickstarterze ruszyła zbiórka na Consortium: The Tower - grę, która wygląda na połączenie klimatów rodem z serii Deus Ex z fabułą w stylu „Szklanej pułapki”. Projekt może zainteresować fanów gier RPG w realiach science-fiction, bo jego autorzy udowodnili pierwszym Consortium, przypominającym interaktywny odcinek serialu Star Trek, że potrafią robić niebanalne rzeczy.

Consortium: The Tower Prophecy – pierwszy trailer miksu RPG i FPS-a

Draug, 7 lipca 2015, 10:50

Studio Interdimensional Games opublikowało pierwszy gameplay trailer gry Consortium: The Tower Prophecy – kontynuacji udanego RPG akcji w formie bliskiej FPS-om w cyberpunkowych realiach. Przy okazji poznaliśmy dużo nowych informacji na temat tej produkcji, np. dowiedzieliśmy się, że twórcy przesiadli się na technologię Unreal Engine 4.

Consortium: The Tower Prophecy – kontynuacja hybrydy FPS-a i cRPG sprzed roku

Draug, 23 grudnia 2014, 22:20

Niezależne studio Interdimensional Games zapowiedziało grę Consortium: The Tower Prophecy – kontynuację wydanej na początku 2014 roku hybrydy FPS-a i cRPG o tytule Consortium, a zarazem drugą z trzech pozycji w obrębie trylogii iDGi-1. W przyszłym roku ruszy zbiórka pieniędzy na ten projekt.