Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Flame in the Flood

Games with Gold na marzec 2022 - oto lista gier [Aktualizacja]

AlexB, 25 lutego 2022, 09:00

W sieci pojawiła się lista gier, jakie będą udostępnione w marcu abonentom usług Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold. Znalazły się na niej m.in. Sacred 2 Fallen Angel oraz The Flame in the Flood.

CD Projekt przejmuje twórców The Flame in the Flood

Maycuzai, 22 października 2021, 21:45

CD Projekt ogłosił przejęcie studia The Molasses Flood, które jest odpowiedzialne m.in za survivalowe The Flame in the Flood. Co więcej, poznaliśmy pierwsze cele ich współpracy.

Survival The Flame in the Flood rozdawany za darmo

Góral, 10 maja 2018, 19:49

Czas na kolejne rozdawnictwo w Humble Store, towarzyszące rozpoczęciu dużej wiosennej wyprzedaży. Tym razem za darmo możecie zaopatrzyć się w steamową wersję gry The Flame in the Flood z 2016 roku.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 maja 2016 r.)

Adrian Werner, 23 maja 2016, 14:36

Miniony tydzień na polskim rynku gier ponownie obfitował w ciekawe wydarzenia. Techland zapowiedział pudełkowe wydania Rocket League i The Flame in the Flood, obejrzeliśmy zestaw nowych materiałów wideo m.in. z Bohemian Killing i Serial Cleaner oraz poznaliśmy kilka faktów o niezapowiedzianych jeszcze projektach rodzimych deweloperów.

The Flame in the Flood - survival od twórców BioShocka debiutuje na rynku

Góral, 24 lutego 2016, 09:50

Dziś na konsoli Xbox One i komputerach osobistych debiutuje nowa gra typu survival - The Flame in the Flood. W produkcji wcielamy się w dziewczynę o imieniu Scout, która przemierza postapokaliptyczny świat w poszukiwaniu ocalenia.

Postapokaliptyczny survival The Flame in the Flood zadebiutuje 24 lutego

Jakub Mirowski, 10 lutego 2016, 17:35

Studio The Molasses Flood poinformowało, że ich debiutanckie dzieło, survival The Flame in the Flood, trafi na PC, Maca oraz Xboksa One 24 lutego.

The Flame in the Flood – oryginalny survival trafił do Steam Early Access

Draug, 25 września 2015, 11:10

Wczoraj w programie Steam Early Access zadebiutowała gra The Flame in the Flood – obiecujący survival od studia The Molasses Flood, założonego przez ludzi współodpowiedzialnych ze serie BioShock i Halo. Już na tym etapie tytuł oferuje większość planowanych w nim funkcji, a wstępne recenzje graczy napawają optymizmem.

Wasteland 2 i The Flame in the Flood ukażą się na Xboksie One

Góral, 4 marca 2015, 09:16

Firma Microsoft ujawniła, że na konsolę Xbox One zmierza kolejna porcja gier od niezależnych twórców. Wśród powstających tytułów wymieniono m.in. cRPG Wasteland 2 i The Flame in the Flood od współtwórców BioShocka.

Garść informacji na temat The Flame in the Flood - gry pracowników Irrational Games

Jakub Mirowski, 4 stycznia 2015, 17:34

W obszernym wywiadzie z serwisem OnlySP przedstawiciele The Molasses Flood, studia składającego się w dużej mierze z byłych pracowników Irrational Games, ujawnili szereg szczegółów na temat swej nadchodzącej produkcji, The Flame in the Flood.

Twórcy BioShock i Halo zebrali 150 tys USD na The Flame in the Flood

thejehmes, 15 października 2014, 12:04

Zbiórka pieniędzy na produkcję gry The Flame in the Flood przekroczyła już 150 tysięcy dolarów, co oznacza, że studiu The Molasses Flood udało się zebrać kwotę wymaganą do sfinansowania dewelopingu. Możemy mówić o sporym sukcesie, bo pieniądze zgromadzono w zaledwie tydzień.

The Flame in the Flood - survivalowa gra współtwórców BioShocka

Góral, 8 października 2014, 14:31

W serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na survivalową produkcję The Flame in the Flood. Odpowiada za nią studio The Molasses Flood, założone przez deweloperów pracujących wcześniej przy takich grach, jak BioShock, Halo, Guitar Hero i Rock Band.