Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Earthlock

Trine 4, Earthlock 2 i inne gry indie – Komisja Europejska upublicznia listę dofinansowanych produkcji

Vergil, 9 października 2018, 21:57

W ramach programu Kreatywna Europa Komisja Europejska dofinansuje trzydzieści projektów. Ich lista zawiera nie tylko trzy polskie gry, lecz również szereg innych produkcji od studiów niezależnych, na czele z Trine 4, Earthlock 2 oraz Project Melies od Bloober Team.

Demo Earthlock i dobre wyniki Sonic Manii – wieści

Movis, 25 kwietnia 2018, 16:48

Dziś piszemy o udostępnieniu wersji demonstracyjnej niezależnego RPG-a Earthlock na platformie Steam i przekroczeniu progu miliona sprzedanych kopii przez platformówkę Sonic Mania. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Earthlock: Festival of Magic – kolorowe mutliplatformowe RPG z turowym systemem walki na Kickstarterze

Ender, 7 marca 2014, 20:31

Niezależne studio Snowcastle Games rozpoczęło na Kickstarterze zbiórkę pieniędzy na grę Earthlock: Festival of Magic. Tytuł jest kolorowym trójwymiarowym RPG z klasycznym turowym systemem walki, którego akcja rozgrywa się w świecie fantasy, łączącym w sobie magię i technologię.

Pierwszy filmik z Festival of Magic – pecetowego RPG inspirowanego japońskimi klasykami

Adrian Werner, 19 października 2012, 12:03

Zlokalizowane w norweskim Oslo studio SnowCastle Games wypuściło pierwszy materiał video z RPG zatytułowanego Festival of Magic. Gra czerpie pełnymi garściami z japońskich produkcji tego typu i zaoferuje śliczną kreskówkową grafikę, turowy system walki oraz mechanikę wirtualnego rolnictwa.