Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Outlast: Whistleblower

Powstaje kolejny Outlast. Cykl pojawi się na Nintendo Switch

Vergil, 8 grudnia 2017, 02:53

Studio Red Barrels zamierza zbadać nieznany dla siebie rynek i zapowiedziało, że pierwsza i druga odsłona cyklu Outlast zmierzają na konsolę Nintendo Switch. Na tym jednak nie koniec wieści związanych z marką – deweloperzy podzielili się z graczami zarysem planów na przyszłość.

Outlast i Outlast: Whistleblower za darmo

godrikus, 21 września 2017, 21:56

Do soboty w Humble Store, na sam koniec wyprzedaży z okazji pożegnania lata, za darmo dostać możemy grę Outlast w zestawie z obszernym dodatkiem – Whistleblower.

Outlast 2 i Outlast Trinity zadebiutują 25 kwietnia

Entelarmer, 6 marca 2017, 17:25

Studio Red Barrels ujawniło datę premiery gry Outlast 2. Druga część udanego survival horroru ukaże się 25 kwietnia w dystrybucji cyfrowej na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tego samego dnia posiadacze dwóch ostatnich platform otrzymają zbiorcze wydanie cyklu, zatytułowane Outlast Trinity.

Outlast: Whistleblower ukaże się 7 maja

luckie, 10 kwietnia 2014, 13:50

Premiera Outlast: Whistleblower odbędzie się 7 maja 2014 roku. Tego dnia pierwszy fabularny dodatek do udanego survival horroru studia Red Barrels zadebiutuje na PC oraz PlayStation 4. Rozszerzenie pozwoli poznać historię sprzed wydarzeń znanych z podstawki.

Outlast: Whistleblower - dodatek DLC zadebiutuje w kwietniu

Sarge, 26 lutego 2014, 13:10

Poznaliśmy przybliżony termin premiery Outlast: Whistleblower - dodatku DLC do przerażającego survival horroru studia Red Barrels. Rozszerzenie ukaże się kwietniu w cyfrowej dystrybucji na PC oraz PlayStation 4.

Outlast: Whistleblower - pierwszy dodatek DLC będzie prequelem

Adrian Werner, 2 listopada 2013, 09:32

Studio Red Barrels wypuściło pierwsze informacje o Outlast: Whistleblower, czyli dodatku DLC do tegorocznego survival-horroru. Akcja rozszerzenia toczyć się będzie przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry.

Outlast doczeka się rozszerzenia z nowym bohaterem

Góral, 30 października 2013, 10:54

Studio Red Barrels poinformowało, że pracuje nad rozszerzeniem do ciepło przyjętego horroru Outlast, w którym wcielimy się w zupełnie inną postać. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać do jutra.