Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Obduction

Premiera Obduction - nowej gry twórców serii Myst

Yossarian, 24 sierpnia 2016, 12:15

Po blisko trzech latach od zakończenia kampanii na Kickstarterze, bracia Rand i Robyn Miller wraz z resztą zespołu Cyan Worlds oddają w końcu w nasze ręce przygodówkę Obduction.

Wieści ze świata (Paradox / Steam Spy, ARK: Survival Evolved, LawBreakers, Obduction, CoD Black Ops III, Destiny) 3/6/2016

Draug, 3 czerwca 2016, 13:54

Dziś piszemy o usunięciu statystyk gier firmy Paradox Interactive ze strony Steam Spy, licznych nowościach w ARK: Survival Evolved w patchu z okazji pierwszej rocznicy gry, przybliżonym terminie alfa-testów LawBreakers, dacie premiery Obduction, sprzedaży mapy The Giant do Call of Duty: Black Ops III i o terminie ujawnienia nowego dodatku do Destiny. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera Obduction przesunięta na przyszły rok

Arantasar, 22 października 2015, 15:00

Zapowiadana na jesień tego roku premiera gry Obduction – przygodówki przygotowywanej przez studio Cyan, twórców Myst – została przesunięta na przyszły rok. Powodem opóźnienia jest wycofanie wydawcy, który miał wyłożyć dodatkowe fundusze na produkcję. Deweloperzy zapewniają jednak, że powstanie gry nie jest zagrożone.

Obduction - twórcom Myst udało się zebrać ponad 1,3 mln dolarów na nową przygodówkę

Góral, 17 listopada 2013, 10:27

Kickstarter gry Obduction, przygodówki tworzonej przez studio Cyan, dobiegł końca. Twórcom udało się pozyskać ponad 1,3 mln dolarów.

Obduction ufundowany – nowa przygodówka twórców Myst coraz bardziej realna

luckie, 14 listopada 2013, 09:26

Kilkadziesiąt godzin przed końcem akcji na Kickstarterze udało się ufundować Obduction, czyli nową grę przygodową ojców cyklu Myst. Wciąż istnieje szansa, że twórcom uda się zgromadzić dodatkową sumę, potrzebną na implementację wsparcia dla okularów Oculus Rift VR.

Obduction - ruszył Kickstarter nowej przygodówki ojców cyklu Myst

Adrian Werner, 18 października 2013, 09:35

Znane z serii Myst studio Cyan uruchomiło Kickstartera przygodówki Obduction. Gra zmierza na pecety, a do jej opracowania twórcy potrzebują minimum 1,1 mln dolarów.