Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Liberation HD

Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga - zapowiedziano kompilację trzech ostatnich odsłon serii

Góral, 8 września 2014, 19:54

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga. Będzie to zestaw trzech gier z serii Assassin's Creed - Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Liberation HD. Kompilacja ukaże się 3 października na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Assassin's Creed: Liberation HD – premiera exclusive'a z Vity na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360

Adam Zechenter, 15 stycznia 2014, 10:19

Dziś swoją premierę ma Assassin's Creed: Liberation HD, odsłona popularnej serii gier stworzona pierwotnie wyłącznie na konsolę PlayStation Vita. Dzieło firmy Ubisoft debiutuje w wersji HD na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Seria Assassin’s Creed w przyszłym roku prawdopodobnie wzbogaci się o dwie gry

Draug, 19 grudnia 2013, 09:26

Wiele wskazuje na to, że w 2014 roku seria Assassin’s Creed doczeka się dwóch różnych odsłon – Liberation HD na konsole starej generacji oraz innej, niezapowiedzianej jeszcze gry wyłącznie na next-geny. Źródłem takiego przypuszczenia jest serwis Examiner.com.

Assassin's Creed: Liberation HD ukaże się w Europie 15 stycznia

luckie, 24 października 2013, 08:54

Assassin's Creed: Liberation HD trafi do Europy 15 stycznia 2014 roku w edycji cyfrowej. Data premiery została potwierdzona tylko dla wydań na PC i PlayStation 3, ale wersja na Xboksa 360 najprawdopodobniej również zadebiutuje w tym samym terminie.

Assassin’s Creed: Liberation HD trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC

luckie, 10 września 2013, 12:16

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin’s Creed: Liberation HD na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC. Pod względem fabularnym gra nie będzie się różnić od wydanego na PlayStation Vita Assassin’s Creed III: Liberation. Naturalnie, zmiany dotkną oprawy graficznej oraz niektórych elementów rozgrywki.

Assassin's Creed: Liberation HD i inne gry firmy Ubisoft w produkcji?

Sarge, 7 września 2013, 13:20

Assassin’s Creed: Liberation HD, Assassin’s Creed: Pirates, Rayman Fiesta Run czy Auto Dance to tylko niektóre z tytułów, jakie pojawiły się na zdjęciu listy wydawniczej koncernu Ubisoft, która wyciekła do sieci. Francuska firma do tej pory nie potwierdziła trwających prac nad tymi produkcjami, ale sprawa wygląda bardzo obiecująco.