Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Take on Mars

Gra Take on Mars opuści Wczesny Dostęp 9 lutego

Arantasar, 21 stycznia 2017, 13:00

Studio Bohemia Interactive ogłosiło, że gra Take on Mars opuści Wczesny Dostęp Steam 9 lutego. Symulator misji na Marsa trafił tam w sierpniu 2013 roku i od tego czasu był sukcesywnie rozwijany. Pełna wersja będzie zawierała dodatkową kampanię fabularną opowiadającą o jedynym ocalałym członku załogowej misji na Marsa.

PC Gaming Show na E3 2015 – podsumowanie (Pillars of Eternity: The White March, Deus Ex: Mankind Divided i inne)

Draug, 17 czerwca 2015, 08:05

Serię konferencji na E3 2015 zwieńczyło PC Gaming Show – zorganizowany przez AMD i serwis PC Gamer pokaz poświęcony grom na komputery osobiste. W środku znajdziecie nasze podsumowanie, czyli sporo trailerów oraz informacje o dodatku do Pillars of Eternity, darmowej minikampanii StarCraft II: Whispers of Oblivion, pecetowej wersji Gears of War: Ultimate Edition i innych ciekawych produkcjach.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Take on Mars, DayZ) 16/4/14

Sarge, 16 kwietnia 2014, 15:20

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Borderlands 2 i Plants vs. Zombies: Garden Warfare, aktualizacji DayZ, udanej zbiórce pieniędzy na stworzenie Chaos Reborn, a także o zawartości zestawu Founder’s Pack do Warhammer 40K: Eternal Crusade. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Diablo III, Take on Mars, BioWare) 11/9/13

Sarge, 11 września 2013, 12:40

Dziś piszemy m.in. o demie konsolowych wersji Diablo III, aktualizacji gry Take on Mars, a także nowym dyrektorze generalnym firmy BioWare. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Take On Mars już dostępne w ramach Steam Early Access

qjin, 1 sierpnia 2013, 18:09

Od dzisiaj można grać we wczesną wersję Take On Mars, symulatora łazika kosmicznego autorstwa studia Bohemia Interactive. Tytuł jest dostępny w ramach programu Early Access na platformie Steam.

Take On Mars na pierwszym gameplayu. Gra trafi na Steam w ramach programu Early Access

luckie, 18 lipca 2013, 13:20

Take On Mars, symulator łazika kosmicznego od studia Bohemia Interactive, doczekał się pierwszego gameplaya. Możemy zobaczyć na nim jak wygląda poruszanie się po powierzchni Marsa oraz przyjrzeć się opcjom modyfikacji pojazdów.

Take On Mars - twórcy ArmA i DayZ zapowiedzieli symulator łazików na Czerwonej Planecie

Adrian Werner, 12 czerwca 2013, 14:09

Studio Bohemia Interactive zapowiedziało symulator zatytułowany Take On Mars, w którym pokierujemy łazikami eksplorującymi Czerwoną Planetę.