Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blood Bowl II

Wieści ze świata (Blood Bowl II, Steel Division, EVE Valkyrie, Sniper Ghost Warrior 3, Lifeless Moon) 6/9/2017

Krzysztof Sobiepan, 6 września 2017, 14:36

Dziś piszemy o premierze Oficjalnego Rozszerzenia do Blood Bowl II, zapowiedzi DLC Second Wave do Steel Division: Normandy 44, skrzynkach z łupami w EVE: Valkyrie, debiucie dodatku Sabotaż do Sniper: Ghost Warrior 3, paru szczegółach o The Avengers Project i o kampanii crowdfundingowej gry Lifeless Moon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Blood Bowl II otrzyma cztery darmowe DLC z nowymi drużynami

Adrian Werner, 19 grudnia 2015, 11:39

Studio Cyanide zapowiedziało, że w przyszłym roku posiadacze gry Blood Bowl II będą mogli za darmo pobrać dodatki DLC z czterema nowymi drużynami.

Blood Bowl II zadebiutuje pod koniec wakacji

Kamil Zwijacz, 12 czerwca 2015, 09:56

Poznaliśmy, miejmy nadzieję, ostateczną datę premiery niecodziennej gry sportowej Blood Bowl II. Produkcja miała ukazać się w tym miesiącu, ale ze względu na chęć dopieszczenia projektu, debiut przełożono na 22 sierpnia bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach.

Blood Bowl II – pierwsze screeny i nowe informacje

Adrian Werner, 12 października 2013, 08:55

Studio Cyanide opublikowało pierwsze screeny ze sportowej strategii fantasy Blood Bowl II. Twórcy ujawnili też sporo nowych informacji na temat projektu.

Wieści ze świata (Gears of War: Judgment, Crysis 3, The War Z) 27/2/13

Marcin Skierski, 27 lutego 2013, 12:35

Dziś piszemy m.in. o przepustce VIP Season Pass do Gears of War: Judgment, patchach do strzelaniny Crysis 3, ponownym pojawieniu się The War Z na Steamie, zapowiedzi Blood Bowl II, a także nadchodzącym rozszerzeniu do gry Dungeons & Dragons Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Cyanide zapowiedziało nową odsłonę serii Blood Bowl - Chaos Edition

Szymon Liebert, 4 maja 2012, 15:15

Po wakacjach fani brutalnej wersji futbolu amerykańskiego z Blood Bowl otrzymają nową edycję gry. Twórcy wzbogacą ją o trzy nowe rasy, stadion i rozbudowane opcje.