Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shaun White Skateboarding

Tony Hawk i Shaun White nie sprzedali swoich gier deskorolkowych

Hed, 4 lutego 2011, 10:37

Do niedawna można było sądzić, że serie skateboardowe to pewniaki, które będą zarabiały na siebie przez kolejne lata jak gry piłkarskie, czy koszykarskie. Ubiegłoroczne przykłady Tony Hawk: Shred i Shaun White Skateboarding pokazują coś innego. Nazwiska znanych sportowców tym razem nie pomogły i obie produkcje sprzedały się nadzwyczaj kiepsko.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10

Jiker, 27 października 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

Shaun White Skateboarding na PC tylko w formie cyfrowej

Jiker, 26 sierpnia 2010, 16:30

Z informacji pozyskanych przez nas od przedstawicieli polskiego oddziału firmy Ubisoft wynika, że gra skaterska Shaun White Skateboarding w wersji na PC nie zostanie wydana w wersji pudełkowej. Produkcja, nad którą pracuje studio firmy z siedzibą w Montrealu (Prince of Persia, Assassin’s Creed, Splinter Cell: Conviction), będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej.

Szczegóły październikowego i listopadowego planu wydawniczego firmy Ubisoft

Jiker, 30 czerwca 2010, 09:53

Brytyjski serwis MCV przedstawił szczegóły planu wydawniczego francuskiego koncernu Ubisoft, obejmującego w głównej mierze październik oraz listopad bieżącego roku. Podane daty dotyczą debiutów gier w krajach Unii Europejskiej.

Konferencja Ubisoftu – nowy Assassin's Creed, Ghost Recon i Driver; nowatorskie pomysły i Planet Mania, czyli nowa platforma do tworzenia gier

Olek, 15 czerwca 2010, 06:33

Pierwszy dzień tegorocznych targów E3 w Los Angeles zakończyła konferencja przygotowana przez koncern Ubisoft. Wydawca takich serii jak Assassin's Creed czy Tom Clancy's Splinter Cell nie zawiódł oczekiwań. Firma nie tylko ujawniła szczegóły dotyczące swoich największych produkcji oraz kilka zupełnie nieoczekiwanych tytułów, ale także pokazała nową filozofię tworzenia gier.

W Shaun White Skateboarding zmienimy szare miasto w raj dla skaterów

Jiker, 26 maja 2010, 10:52

Firma Ubisoft ujawniła kilka nowych informacji na temat gry skaterskiej Shaun White Skateboarding, zapowiedzianej oficjalnie na początku marca bieżącego roku. Wynika z nich, że najnowsza produkcja studia Ubisoft Montreal (mającego w dorobku również Shaun White Snowboarding) pod kątem mechaniki rozgrywki będzie zaskakiwać gracza niemal na każdym kroku.

Ubisoft zapowiada Shaun White Skateboarding (05/03/10)

Maciej Śliwiński, 5 marca 2010, 11:10

Obok ujawnionej dziś gry piłkarskiej, Ubisoft pracuje nad jeszcze jedną sportową produkcję. Tym razem francuski wydawca rzuca wyzwanie serii Tony Hawk, a do promocji tytułu zaangażował mistrza olimpijskiego z Vancouver, Shauna White’a.