Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 grudnia 2008)

Jiker, 5 grudnia 2008, 12:45

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Midway oczyszczony z zarzutów, beta Service Pack 2 do Visty, nowy odcinek American McGee’s Grimm, demonstracja Resident Evil 5 już w ofercie japońskiego Xbox Live i inne. Życzymy miłej lektury.

Darmowy Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Thorwalian, 11 czerwca 2008, 10:33

Jeżeli do tej pory nie zdążyliście zapoznać się z wydanym przed trzema laty na komputery osobiste Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy, teraz nadarzyła się do tego idealna okazja. Firma Midway postanowiła bowiem, że swój tytuł udostępni w sieci za darmo.

Fabuła gry Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy plagiatem?

Metatron, 14 marca 2007, 13:24

Niemal trzy lata temu firma Midway wydała grę Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy. Pomysł kierowania wyposażonymi w nadnaturalne zdolności agentami został uznany za nowatorski i oryginalny. Ostatnio okazało się jednak, że Midway nie było pierwsze, co próbuje wykazać scenarzysta filmowy William L. Crawford.

Psi-Ops również na PC

Elrond, 2 listopada 2004, 13:45

Wszyscy właściciele PeCetów a jednocześnie miłośnicy gier z rodzaju TPP, patrzący zazdrośnie na posiadaczy konsol, którzy zagrywają się w Midway'owskie dzieło, Psi-Ops: The Mingate Conspiracy, mogą odetchnąć z ulgą. Brytyjski wydawca, firma Zoo Digital, poinformowała, iż wersja tej gry przeznaczona na komputery osobiste, ukaże się na Wyspach jeszcze w listopadzie tego roku.