Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Belief & Betrayal: Medalion Judasza

Przygodówki Alpha Polaris oraz Julia: Innocent Eyes znalazły wydawcę

Adrian Werner, 6 września 2010, 10:39

Just-A-Game to utworzony raptem kilka tygodni temu nowy wydawca gier komputerowych. Wiemy już, jakimi produkcjami zamierza zadebiutować ta firma. Będą nimi dwie przygodówki – Alpha Polaris oraz Julia: Innocent Eyes.

Poradnik: „Belief & Betrayal: Medalion Judasza”

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2007, 21:10

"Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Oznacza to, że twoim zadaniem jest zwiedzanie kolejnych lokacji, zbieranie przedmiotów i wskazówek oraz używanie ich na innych przedmiotach, miejscach lub osobach."

Anglojęzyczna wersja gry Belief & Betrayal dopiero w przyszłym roku

Metatron, 7 września 2007, 14:33

Anglojęzyczni miłośnicy przygodówek czekający na grę Belief & Betrayal będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jej wydawca, Lighthouse Interacive, postanowił przesunąć premierę na początek przyszłego roku. Polacy nie powinni się martwić, ponieważ – o ile nie nastąpią opóźnienia w pracach lokalizacyjnych – gra zadebiutuje w naszym kraju już w październiku.

Przygodówki niemieckiego dtp trafią do Wielkiej Brytanii, Beneluksu i Skandynawii

Vercetti, 21 czerwca 2007, 17:30

Zgodnie z informacjami podanymi przez holenderską grupę Lighthouse Interactive, spółce tej udało się podpisać umowę z niemieckim koncernem dtp Entertainment. Dzięki zawartemu porozumieniu pierwsza z wymienionych firm będzie dystrybuować przygodówki naszych zachodnich sąsiadów poza granicami ich kraju.

Ukończono prace nad Belief & Betrayal

Vercetti, 15 lutego 2007, 16:40

Jak donosi niemiecki wydawca dtp Entertainment, współpracujące z nim studio Artematica zakończyło dzisiaj proces produkcyjny gry Belief & Betrayal. Płyta-matka z tytułem została już wysłana do tłoczni, a pudełkowa wersja mrocznej przygodówki w stylu point & click zadebiutuje na zachodnim rynku za nieco ponad tydzień – 23 lutego.

Gry z katalogu dtp Entertainment AG w ofercie firmy Nicolas Games

Krystian Smoszna, 22 stycznia 2007, 09:56

Sosnowiecka firma Nicholas Games poinformowała w oficjalnym oświadczeniu prasowym o fakcie nawiązania współpracy z niemieckim dystrybutorem gier komputerowych – dtp Entertainment AG. Dzięki podpisanemu porozumieniu, już wkrótce na naszym rynku ukaże się kilka nowych i niedostępnych wcześniej tytułów.

Opóźnienie Belief & Betrayal

eLKaeR, 10 października 2006, 09:32

Nowa pecetowa gra przygodowa spod znaku niemieckiej firmy ANACONDA, nosząca tytuł Belief & Betrayal, miała według pierwotnych założeń zadebiutować komercyjnie w bieżącym kwartale. Niestety developing jeszcze trwa, więc wydawca został zmuszony do odsunięcia daty premiery w przyszłość. Zatem teraz obowiązuje pierwszy kwartał 2007 roku.