Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Cabal Online

Cabal Online doczeka się sequela

Taven, 29 lipca 2010, 11:42

ESTsoft Corp. ogłosiło, że pracuje nad druga częścią popularnej gry MMOcRPG Cabal Online. Twórcy zapowiedzieli, że tytuł będzie przede wszystkim rozwinięciem tego, co widzieliśmy w pierwszej części i będzie bazował na tym samym koncepcie oraz mechanizmach. Na razie gra posiada wyłącznie tytuł roboczy - Cabal 2.

Cabal Online z nowym rozszerzeniem

Thorwalian, 31 marca 2010, 17:25

Game-Master.com, europejski wydawca darmowej gry Cabal Online, poinformował o wypuszczeniu nowej aktualizacji do tej popularnej pozycji z gatunku MMOcRPG. Dodatek zwie się Illusion Castle i poza dwoma nowymi lochami oraz zmienionym interfejsem wprowadza także szereg innych usprawnień urozmaicających rozgrywkę.

Wieści ze świata (Yakuza 3, BioShock 2, Epic Games) 12/02/10

Jiker, 12 marca 2010, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze pierwszego DLC do BioShock 2, europejskim debiucie długo oczekiwanej Yakuza 3, umowie Epic Games z Valve, a także liczbie kontrolerów PlayStation Move obsługiwanych przez jedno PS3. Zapraszamy do lektury.

La Tale - MMORPG twórców Cabal Online będzie dostępny dla anglojęzycznych graczy

vampire, 14 kwietnia 2008, 13:30

OGPlanet - koreański wydawca gier typu MMO (twórca choćby Cabal Online) zamierza udostępnić swoją MMORPG La Tale również graczom w Ameryce Północnej. Gra jest bardzo popularna w rodzimym kraju, głównie ze względu na prosty sposób prowadzenia rozgrywki, duży świat i wiele intuicyjnych questów, mogących zapewnić wielogodzinną rozrywkę ludziom w każdym wieku.

Graj za darmo w CABAL Online

Major Doktor Upiorna, 11 maja 2007, 15:30

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że gra typu MMORPG o nazwie CABAL Online ma zostać udostępniona za darmo. Po podjęciu tego typu decyzji odnośnie użytkowników z Koreii i Japonii popularność owej pozycji w tych krajach niesamowicie wzrosła. W związku z tym faktem developerzy mają nadzieję, że to samo stanie się w przypadku Europy.

2 tysiące euro za postać w Cabal Online

Vercetti, 14 sierpnia 2006, 13:59

Firma Games-Masters, spełniająca rolę wydawcy Cabal Online, znalazła ciekawy sposób na promocję swego nowego MMORPG. Pod koniec sierpnia koncern zamierza zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie darmowy abonament do gry oraz okrągła suma pieniężna - 2 tysiące euro.

Potestuj Cabal Online

Thorwalian, 26 czerwca 2006, 10:37

Coraz bliżej zakończenia prac nad europejską wersją Cabal Online. O rozpoczęciu zamkniętych testów gry poinformowała firma Games-Masters, spełniająca rolę wydawcy w naszym zakątku świata.