Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat UFC Undisputed 3

Wieści ze świata (Humble Indie Bundle V, UFC Undisputed 3, Rainbow 6: Patriots) 8/6/12

Sarge, 8 czerwca 2012, 12:25

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji piątej edycji akcji Humble Indie Bundle, wynikach sprzedaży UFC Undisputed 3, zamkniętych beta testach FTL: Faster Than Light, a także trwających pracach nad grą Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

EA Sports przejęło prawa do UFC. Zespół THQ odpowiedzialny za serię zamknięty

Adrian Werner, 5 czerwca 2012, 13:18

Na swojej konferencji firma Electronic Arts ogłosiła przejęcie licencji UFC. W rezultacie firma THQ zamknęła wewnętrzne studio odpowiedzialne za serię UFC Undisputed.

Wyniki amerykańskiego rynku gier w lutym. Xbox 360 i Call of Duty: Modern Warfare 3 na topie

Sarge, 9 marca 2012, 11:20

Amerykańska organizacja zajmująca się badaniami rynkowymi – NPD Group – ujawniła raport dotyczący amerykańskiego rynku gier wideo. Na czele najlepiej sprzedających się gier lutego w Stanach Zjednoczonych znalazła się strzelanina Call of Duty: Modern Warfare 3.

Polska premiera UFC Undisputed 3

Ender, 17 lutego 2012, 19:50

Dzisaj w Polsce oficjalną premierę miała gra UFC Undisputed 3. Tytuł dostępny jest w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3, a jego dystrybutorem w kraju jest firma CD Projekt.

Zagraj w demo gry UFC Undisputed 3 i wygraj bilet na galę sportów walki

Ender, 1 lutego 2012, 19:54

CD Projekt organizuje konkurs związany z nadchodzącą premierą gry UFC Undisputed 3 i jej wersją demonstracyjną. Nagrodą dla uczestników będzie bilet na galę Galę Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 25 lutego w Płocku.

Wieści ze świata (UFC Undisputed 3, Origin, Assassin's Creed Revelations) 25/1/12

Sarge, 25 stycznia 2012, 12:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej UFC Undisputed 3, dodatku DLC do gry Assassin's Creed Revelations, nowych firmach zasilających usługę Origin oraz o terminie tegorocznej edycji imprezy QuakeCon.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Risen 2: Dark Waters, Borderlands) 29/08/11

Jiker, 29 sierpnia 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wielkich oczekiwaniach względem Risen 2, broni w The Elder Scrolls V: Skyrim, zamkniętej becie Gotham City Impostors, opóźnieniu premiery Aliens: Infestation, a także nowej aktualizacji pecetowego Borderlands. Zapraszamy do lektury.

Jeszcze więcej brutalnej walki w UFC Undisputed 3

Olek, 2 czerwca 2011, 15:44

Deweloperzy ze studia Yuke's nie zwalniają tempa i już na początek przyszłego roku zapowiadają trzecią odsłonę serii UFC Undisputed. Tym razem starcia w formule MMA (Mieszane Sztuki Walki) mają być jeszcze bardziej brutalne i widowiskowe. Do pojedynków na zamkniętym ringu stanie ponad najbardziej znanych 150 zawodników UFC, w tym także z wagi piórkowej i koguciej.