Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Eledees

Eledees: The Adventures of Kai and Zero na DS tej zimy

Elrond, 5 lipca 2008, 15:14

Jak poinformowali przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Konami, tej zimy na półkach sklepowych pojawi się kontynuacja wydanej w zeszłym roku gry Eledees. Będzie ona nosić podtytuł The Adventures of Kai and Zero, i w przeciwieństwie do swojego poprzednika, który debiutował na konsoli stacjonarnej Wii, przeznaczona będzie dla posiadaczy przenośnych konsol DS.

Twórcy Elebits pracują nad nową oryginalną pozycją przeznaczoną dla Wii

Jiker, 6 lutego 2007, 13:17

Gra Elebits była jedną z najbardziej oryginalnych pozycji wydanych w zeszłym roku na konsolę Nintendo Wii (w Europie ukaże się pod tytułem Eledees w marcu 2007). Nic więc dziwnego w tym, że Konami powierzyło studiu odpowiedzialnemu za Elebits stworzenie kolejnego interesującego tytułu. Poznajcie Dewy’s Advanture.

Eledees - europejska wersja Elebits

eLKaeR, 9 stycznia 2007, 07:07

Całkiem dobre recenzje zebrała w Japonii i Stanach Zjednoczonych ciekawie zaprojektowana gra o nazwie Elebits, pochodząca ze stajni Konami. Z pewnością na przetestowanie niniejszej pozycji czeka wielu europejskich posiadaczy konsoli Wii, aczkolwiek powinni mieć oni na uwadze, że na Starym Kontynencie produkt ukaże się pod zmienionym tytułem.

Elebits jedną z pierwszych gier na Wii wykorzystującą WiiConnect24

Metatron, 29 listopada 2006, 10:23

Jak poinformował serwis Gamefront, stworzona przez Konami gra Elebits będzie jedną z pierwszych pozycji na nową konsolę Nintendo, która wykorzysta możliwości usługi WiiConnect24.

Famitsu ocenia pierwsze gry przeznaczone dla Nintendo Wii

Jiker, 22 listopada 2006, 09:47

Japoński magazyn Famitsu nie jest być może wyrocznią dla graczy mieszkających na Zachodzie, lecz z pewnością wzbudza ciekawość i wielkie zainteresowanie. Nie inaczej będzie zapewne w przypadku ocen wystawionych pierwszym grom przeznaczonym na Wii.

Elebits na Wii zalicza opóźnienie

Jiker, 9 listopada 2006, 17:01

Serwis internetowy IGN poinformował, że amerykańska premiera Elebits, będącej do tej pory jedyną pozycją startową firmy Konami przeznaczoną na konsolę Nintendo Wii, została opóźniona. Gra zostanie wydana w połowie grudnia.

Nagrody Best of TGS rozdane

Metatron, 24 września 2006, 20:38

Organizatorzy Tokyo Game Show przyznali nagrody poszczególnym grom zaprezentowanym podczas targów. Nikogo chyba nie zdziwi, że najwięcej wyróżnień otrzymały produkty Sony. W końcu zwyczajowo już japońskie targi zdominowane są przez tego producenta.

Konami na targach Tokyo Game Show 2006

Jiker, 14 września 2006, 15:17

Japońska firma Konami ujawniła listę gier, które zostaną przez nią zaprezentowane w trakcie nadciągających targów Tokyo Game Show 2006 (22-24 września). Znalazły się wśród nich pozycje na następujące platformy: Wii, PS3, Xbox 360, PS2, PSP oraz Nintendo DS.

Oficjalna strona gry Elebits już w sieci

BK, 25 sierpnia 2006, 07:04

Tworzona przez Konami z myślą o konsoli Nintendo Wii gra Elebits doczekała się swojej strony internetowej. Wszystkich, którzy czekają na tą ciekawie zapowiadającą się pozycję, zapraszamy do odwiedzin.

Wii wystartuje z 27 grami

Metatron, 14 sierpnia 2006, 10:10

Nowa konsola Nintendo nie będzie mogła narzekać na brak tytułów startowych. Obecnie potwierdzonych jest już dwadzieścia siedem pozycji, którymi cieszyć się będą mogli pierwsi nabywcy Wii.

Elebits – pierwsze screeny

BK, 25 maja 2006, 11:29

Pod koniec kwietnia informowaliśmy was o Elebits, nowej grze tworzonej przez Konami z myślą o konsoli Nintendo Wii. Dziś przedstawiamy screenshoty prezentujące ją w akcji oraz nieco informacji na temat tego produktu.

Elebits pierwszą ujawnioną grą ze stajni Konami dla Nintendo Revolution

eLKaeR, 27 kwietnia 2006, 07:23

Wielkimi krokami zbliża się moment ujawnienia wszystkich sekretów, skrywanych pod nazwą Nintendo Revolution. Szczegóły, dotyczące nowej konsoli z Kyoto, poznamy w trakcie majowych targów Electronic Entertainment Expo (E3), natomiast już teraz możemy poinformować Szanownych Czytelników o pierwszej „rewolucyjnej” grze, szykowanej przez fachowców z dalekowschodniej korporacji Konami.